Web sitemize hoşgeldiniz.

Yeni Başlayanlar İçin Puro Tavsiyeleri

Yeni başlayanlar için puro tavsiyeleri denildiği zaman, öncelikli olarak hatta hiç kuşku yok ki hafif bir puro tercih etmeniz gelmektedir. Çünkü yeni başlıyorsanız, bundan daha iyi aroma alabilmeniz ve sistemden keyif alabilmeniz için, bu durumda hafif bir tercihte bulunmamız gerekir.

Ağır bir tercihte bulunursanız, tam anlamıyla keyif alamazsınız. Çünkü burada içilirken, bazı özel ve hassas noktalar bulunmaktadır. Bunlar hakkında sizlere bilgi verelim.

Puro İçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Puro içerken öncelikli olarak içinize tam çekmeyiniz. Ağız kısmında döndürerek içiniz. Çünkü puronun içiminde mantık olarak dil altındaki tükürük bezlerine gönderilmesi gerekir. Ancak birçok kişi bunu içine çekerek içmeye kalkmakta ve böylece istediği keyif alamamaktadır.

Bu yüzden dolayı, sizlere ilk tavsiyemiz bu olacaktır. Bunun yanı sıra, dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise, ağızda birikmiş olan tükürük olması durumunda kesinlikle tükürmelidir. Çünkü puro içerken, bu noktaya dikkat etmezseniz, eğer bu durumda ağzınızın içi tatsız bir hal alacaktır ve sizler de istediğiniz tadı alamayacaksınız.

Bu noktalara da dikkat etmek ve bu şekilde hareket etmek gerekir. Ağızda birikmiş bir tükürük varsa, kesinlikle tükürmek sizler için en sağlıklı sonucu verecektir.

Puro Aksesuarları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Puro aksesuarları arasında aslında birçok farklı aksesuar bulunmaktadır. Bunların arasında çelik kılıflar bulunurken, aynı zamanda makas, delici, nemlendirici, çakmak gibi birçok detay vardır.

Bunların arasında sizler de seçiminizi ve tercihinizi yaparak kullanımını sağlayabilirsiniz. Sizlere ilk tavsiyemiz, kesinlikle bu parçaları bulundurmanızdır. Çünkü her biri aslında gerekli malzemelerdir.

Mesela kuru uzun daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, nemlendirici size bu fırsatı sunacaktır ve ya bir makas vasıtasıyla, puronuzu parça parça içme şansımız olur. Bu tarz ince detayları bilmek ve buna göre hareket etmek gerekir.

Puro İle İlgili Bilinmesi Gereken İnce Detaylar Nelerdir?

Az önce de bahsettiğimiz gibi puro mesela başladığı zaman, hemen bitirilmesine gerek olan bir ürün değildir. Bu yüzden dolayı parça parça da içebilirsiniz. Burada yapmanız gereken bir makas edinmektir. Bu makas sayesinde içeceğiniz kadarını içip sonrasını da sonra devam edebilirsiniz.

Bu makas sayesinde, otur kısmını kesebilir ve atabilirsiniz. Böylece daha sağlıklı sonuçlar almış olursunuz. Bilindiği gibi yanan tütünün tekrar yakılması çok sağlıklı bir durum değildir. Ayrıca istediğiniz aromayı alabilmenizin de önüne geçecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ