Web sitemize hoşgeldiniz.

Ucuz ve Kaliteli Puro Küllük Önerileri

Puro, tütün maddesi olmasına rağmen kendini tercih eden çok fazla insan yoktur. Puro genellikle ‘kalbur üstü’ diye adlandırılan sosyete tayfasında kullanılır. Çoğu insan içmeyi sevdiğinden değil hava atmayı sevdiğinden puro taşımaktadır. Puro sigara gibi paketle değil tane ile satılmaktadır. Çünkü pahalı bir üründür. Puro severler ülkemizde çok olmasa da azımsanmayacak kadar vardır. Mağazalarda, internet alışveriş sitelerinde çeşitli purolar ve puro aksesuarları bulunmaktadır. Ancak puro gibi aksesuarları da pahalı ve çeşitlidir. Puro kullanıcıları bilirler ki puro küllükleri de önemli bir aksesuardır. Ucuz ve kalite arayanlara puro küllük önerileri sunacağım. Bunları birçok marka ürettiği gibi cam, metal ve ahşap olmasıyla da çeşitli model ve tarzda bulmak mümkündür.

Puro küllükleri birbirinden şık ve değişik modellerle insanlara seçenekler sunmaktadır. Özellikle ahşap ve cam küllükler çok modern ve şık görünmektedir. Genellikle tercih edilen ürün cam küllüklerdir. Bu küllükleri sadece purolar için kullanılır demek saçma olur. Çünkü sigara içenler de oldukça fazla küllük kullanmaktadır. Sadece aralarındaki fark küllüklerdeki sigara ya da puro konulan barların geniş ya da dar olmasıdır. Onun dışında çok büyük bir farkları yoktur. Ucuz ve kalite arayanlara puro küllük modelleri önerileri yapacak olursak her maddeden küllük yapımı mümkündür. Ancak bir porselenden yapılmış küllük yerine camdan yapılmış küllük modelleri daha çok tercih edilir.

Küllük modellerinde öneride bulunmak gerekirse kolay temizliğinin yapılabileceği cam küllükler ya da metal küllükler tavsiye edilir. Ancak tasarım ve model bakımından dolayı ahşap küllükler de oldukça şık ve güzeldir. Tercih edilmesi mümkün olan küllükler cam küllüklere göre biraz daha pahalıdır. Ayrıca küllüklerin birçok renk seçimi imkanı da vardır. Beyaz, siyah, metalik ve fosfor renklerde de bulunabilmektedir. Puro küllükleri fiyat aralığı da 50 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Yapıldığı malzemenin cinsinden kullanıldığı maddeye göre fiyatta değişmektedir. Cam malzeme üreticisi olan ünlü markalar da küllük üretimi yapmaktadır. Böylece daha uygun fiyata bulunabilen puro küllükleri kolay kolay da eskiyen bir şey olmadığından kullanılabilmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ