Web sitemize hoşgeldiniz.

Ucuz ve Kaliteli Puro Kesici Tavsiyeleri

24 Ağustos 2017

Tütün ürünlerinin zengin kesime en çok hitap edeni olan puronun kullanıcı hatta tutkunu oldukça fazladır. Bunu bir getirisi olarak da puro tutkunlarının vazgeçilmez bir aracı olan puro kesicilerinin diğer bir adıyla puro makaslarının da oldukça farklı çeşitleri piyasada bulunabilmektedir. Örneğin düz ve gösterişsiz bir puro kesiciye uygun bir fiyata sahip olunabilirken daha gösterişli örneğin deri kaplamalı ve benzeri işçilik gerektiren bir puro kesiciye daha yüksek fiyatlara sahip olunabilmektedir. Fiyatları belirleyen tek kriter dış görünüş değildir elbette. Bıçakların dayanıklılığı gövdenin dayanıklılığı gibi fiziksel faktörler de puro kesici fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

PURO KESİCİ ALIRKEN ;
Piyasada bir çok markanın her bütçeye uygun şekilde satışa sunduğu puro kesiciler mevcut durumdadır. Örneğin ucuz ve kaliteli bir puro kesiciye sahip olmak istiyorsanız seçeceğiniz puro kesicinin dış görünümüne değil de teknik özelliklerine bakmanız önerilir. Yani daha da açık anlatmak gerekirse deri kaplamalı yada daha dikkat çekici şekilli olmasına değil de bıçaklarının üretildiği malzemeye ve malzemenin dayanıklılığı gibi işlevsel unsurlara bakmak gerekir. Ancak puro kesicide kalite aranıyorsa yine de çok ucuza kaçılmaması gerektiği de bilinmektedir. Çok geniş bir fiyat yelpazesine sahip olan puro kesicilerin orta düzeydeki fiyata sahip olanlara hem kaliteyi hem de uygun fiyatı alıcıya temin edebilmektedir. Kısacası puro kesici alırken hem cebe uygun hem de kullanışlı olması isteniyorsa küçük çaplı bir piyasa araştırması gerekmektedir.

PURO KESİCİ FİYATLARI
İnternet üzerinde farklı sitelerde 20 TL ile 700 TL arasında farklı marka ve farklı kalitelerde puro kesiciler bulunmaktadır. Ancak fiyat arttıkça işlev değil genelde dış görünüş değişmekte veya belirli bir markanın ürünü olması dikkatleri çekmektedir. Eğer bu tarz dış görünüş ve marka takıntınız yoksa 150 TL civarındaki metal puro kesicilere oldukça kolay sahip olabilirsiniz. Bu fiyat aralığındaki puro kesiciler hem kaliteli hem ucuz olduğundan genelde büyük bir kitleye hitap etmektedir. Bu yüzden hemen her sitede bu fiyat aralığında puro kesici bulmak mümkündür. Küçük bir araştırma ile kaliteli ve ucuz puro kesiciye sahip olmak oldukça kolaydır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ