Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Keyfi Bir Zevk Meselesidir…

2018’e özgü en şık tasarımlarla hazırlanan tütün ürünleri, nargile aksesuarları ve tütün mamulleri, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en başarılı hediyelerdendir. Orijinal Kavatza antik stil deri, açık kapalı tütün kesesi; dokusuyla dokunuşuyla ve estetik tasarımıyla en beğenilen hediyelik eşya ürünüdür.

130 gram ağırlığındaki Kavatza tütün kesesi, el işçiliğinin hakiki deriye uygulanması ile elde edilmiş, ultra şık bir üründür. Parlaklığı iç cep hazneleri ve minik aparatları ile tütün sevenlerin yanından ayırmayacağı tasarım ürünüdür. Hem açık hem kapalı kullanılabilen orijinal Kavatza tütün kesesi, 16,5 cm uzunluğunda ve 8.5 cm genişliğindedir.

Yeni Yıla Girerken Ne Hediye Alacağım?

Diye düşünmeyin ve Kavatza tütün kesesinin kalitesini, sevdiklerinize sunun.

Dekoratif yılbaşı hediyeleri ile nostaljiden hoşlanan arkadaşlarınıza, hem evlerinde hem ofislerinde kullanabilecekleri, eğlenceli hediyeliklerde sunabilirsiniz. Nostaljik dekoratif otomobil, motosiklet ve minibüsler ile hem erkek arkadaşlarınız hem kız arkadaşlarınıza sempatik hediyeler sunabilirsiniz.

Ayrıca el yapımı takı, bileklikler, abajur ve aplikler sunabilir, bong modelleri ve ev aksesuarları ile pırıltılı ve şık hediyelik ürünleri tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Yılbaşı Setlerinde İndirim Kampanyası Var mı?

Yeni Yıla özel sezon indirimleriyle sunulan nargile ve pipe aksesuarlarında, hem en şık tasarımlar sunuluyor hem de aromatik lezzetleriyle tütün mamulleri müdavimlerine takdim ediliyor. Yüksek kalite ve zengin tasarımlarla satışa sunulan ürünler, en ekonomik fiyat avantajları ile yılbaşı promosyonları olarak sunuluyor.

İndirimli olarak satılan nargile aksesuarları içerisinde; pipe, bong çeşitleri grinder ve tömbek olarak adlandırılan nargile tütünleri bulunuyor. Ayrıca puro ve pipo aksesuarlarında, tüm çeşitlere yılbaşı indirimleri sunuluyor. Sevdiklerinize, eşinize dostunuza, sevgilinize, iş arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize ve en çok kendinize en şık en güzel hediyeleri, online satış ayrıcalığıyla alabilirsiniz.

Sigara Aksesuar Fiyatları Nasıldır?

Sigara ve sigara aksesuarlarında %25 oranında yapılan indirimlerle, yılbaşı ürünlerinde hem tek aksesuarları hem de setleri en şık sunumlarıyla temin edebilirsiniz. Estetik tabakalar, çakmak çeşitleri, küllükler, çakmak gazları, sigara sarma kağıtları, tüpleri, tütün sarma makinaları, sigara keseleri veya ağızlıkları ile tütün aksesuarlarının en şık modellerini, kaliteli markalar ayrıcalığıyla satın alıp, tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ