Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün İçmeye Yeni Bir Soluk Getirin

Tütün içmeyi bong ile yapmak yeni bir durum. Nargile görüntüsünde olan ve genellikle yurtdışından ithal edilen bong, bu sayede çok geniş bir kullanım ağına sahip oldu. Çünkü bong, farklı ve heyecan verici bir deneyim olarak tanımlanıyor. Bundan dolayı tütün içicileri bu ürünü deneyerek, değişik bir tat almış oluyorlar. Bu tat çerçevesinde serin bir içim elde etmek mümkün oluyor. Bu içimin bir diğer önemli özelliği ise şişe ile yapılabilmesi. Bu yüzden ürünü satın almak isteyen birçok insanın olduğunu görüyoruz.

Bong Nasıl İçilir?

Grinder kullanarak ilk olarak satın aldığınız tütünü öğütmelisiniz. Böylelikle tütün küçük parçalar halinde kullanılacak ve bong için hazır bir hale gelecek. Tütünü yaktıktan sonra birkaç defa çekim yapmak lazım. Ancak bu çekim işlemleri kesinlikle yumuşak olmalı. Ayrıca pipe görünümlü bongun içerisine soğuk su eklemek, içimi daha hoş bir hale getirecek. Bu şekilde sıcak günlerde feraha bir tat elde etmiş olacaksınız.

Bong Temizlemesi Nasıl Yapılır?

Alkol ile sıcak su, bong temizleme konusunda en çok kullanılan iki sıvı olarak biliniyor. Eğer ürün çok kirlenmişse, şişe içine sıcak su koyup bir müddet çalkalamak lazım. Bu işlem bittikten sonra bu defa şişeye alkol dökmelisiniz. Alkol çok etkili olduğu için şişe içine yapışan her türlü kiri sökecektir. Böylelikle temizlenme işlemi başarılı bir şekilde sonlanacaktır.

Bong Nereden Satın Alınır?

Bong satın alma arzusunda olan birçok kişinin olması, ürünün satışını da daha kolay bir hale getiriyor. Bu açıdan bakıldığı zaman hem normal mağazalar hem de online sanal mağazalar, bong satın almak için en çok tercih edilen yerler olarak karşımıza çıkıyor. İnternet mağazalarının zaman zaman kampanya düzenlemesi, satışları da arttırıyor.

Bong Hangi Malzemelerden Yapılıyor?

Bong malzemesi sadece tek bir hammadde olarak karşımıza çıkıyor. Birden fazla hammadde ile bong üretiliyor. Bu anlamda en çok ilgi gören ise camdan yapılanlar. Ayrıca akrilik, metal, ahşap ve seramik pipe bonglar da mevcut. Bunların fiyatları da malzemesine göre değişiyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ