Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün İçmenin Yeni Yolu Bong Kullanımı

Tütün kullanımının oldukça farklı yöntemleri olsa da gençlerin son dönemlerde oldukça sık bir biçimde kullanıma aldığı yöntem bong olmaktadır. Siz de bong kullanımını gerçekleştirirken ayrıca dikkatli olmalısınız. Bunun nedeni ise tütün seviyesi ve miktarının ve ayrıca su kullanımının ve miktarının çok dikkatli bir biçimde ayarlanması gerekmektedir. Bong günlük hayatta çok sık rastlanmasa da en az nargile kadar yüksek bir popülerliğe sahip olacağı da tahmin edilmektedir. İnternet üzerinden bong konusunda sipariş verebilir ve hatta tütün seçiminizi bile gerçekleştirebilirsiniz. Bong satın al aşaması bu nedenle özellikle internetten avantajlı olarak tamamlanabilir.

Bong Nasıl İçilmelidir?

Bong nasıl içilmelidir konu başlığı altında geçerli olan bazı alt başıklar yer almaktadır;

  • Bong içerken sulu ya da susuz kullanımı konusunda kendi isteklerinize uygun bir biçimde seçiminizi yapabilirsiniz.
  • Kullanım sırasında özellikle kaliteli olan ürünleri seçmeniz sizin de avantajınıza olacaktır. Kaliteli olan ürünlerin kullanılması ile alakalı olarak internet üzerinden bu işlemleri yapabilir ve dilediğiniz türün siparişini verebilirsiniz.
  • Bong kullanımı konusunda özellikle ağız kısmının hijyenik olmasına da dikkat etmelisiniz. Bu kısmın birden fazla kişi tarafından kullanılması söz konusu olacaksa hijyene ayrıca dikkat etmek lazımdır.

Hangi Tütün Türleri Tercih Edilmelidir?

Cam bong kullanımında kaliteyi belirleyen unsurların başında kullanılan tütün gelmektedir. Tütün kaliteli ise elde edilecek olan keyfin kesinlikle çok daha yüksek olacağının bilinmesi gerekmektedir. Tütün kullanımı ile alakalı olarak dikkat edilmesi gereken noktalardan bazıları şu biçimde karşımıza çıkmaktadır;

  • Kullanıma alınmış olan tütünün kesinlikle sizin içim türüne uygun olması kaldırabileceğiniz bir ağırlıkta olması gerekmektedir. Yeni başlayan kişilerin ağır tütün türlerini kullanmamaları önerilmektedir.
  • Kullandığınız tütünün tam olarak kuruması gerekmektedir. Nemli olan tütünlerin yakma aşamasında size sıkıntılar çıkarabileceğinin bilincinde olmanız lazımdır. İnternetten alınmış olan tütünler zaman zaman yaş olabilmektedir. Yaş olan tütünü evinizde de rahatça kurutabilirsiniz. Bu da yakma aşamasını kolaylaştırmaktadır.
  • Tütün yakma işlemleri sırasında kullandığınız çakmağın muhakkak az harlı olması lazımdır. Çok harlı cihazlar ile yakıldığı zaman tütün birden bire alevlenmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ