Web sitemize hoşgeldiniz.

Temiz Bir Tütün Deneyimini Bong ile Yakalayın!

Bong bir tütün tüketme aracıdır ve birçok özel donanımları vardır. Tütünün en doğal ve iç yapısı haliyle tüketmek için ilgili ürünü kullanmalısınız. Çünkü bir takım özellikleri ile nargile ile ayrılarak, kendine has bir tütün tüketme işlemini, köz-kömür kullanmadan yaşayabilmenizi sağlar. Kendine ait filtre üzerinde tütünü yerleştirerek, onun dumanını çok temiz bir şekilde çekebilir ve güzel bir lezzeti kullandığınız tütün ile aromasına göre yakalayabilirsiniz.

Üretimlerinde seramik, plastik ve cam bulunur. Fakat camdan gelen kalite ve kullanım işlevselliği daha yüksek olduğu için seçimler genelde bunun üzerine yoğunlaşmıştır. Eğer uzun ömürlü bir kullanım isteniyorsa, materyali cam olan bong tercihlerinin yapılması, tütün zevkinizin çok daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Şeffaf Yeşil ya da Turuncu Renkteki Cam Bong

Birçok ürün ve çeşidi bulunan bu ürünler arasında şeffaf rengine sahip modelleri de vardır. 22 santim uzunluğuna sahip olan ürün 134 gram ağırlığına sahiptir. Genişliği ise 10 santimdir. Epey bir kullanım olanağında pratik olan ürün, hafif olduğundan dolayı da çok rahat bir şekilde taşınabilmektedir. Yerli üretim olan ve dayanıklılığı el işçiliğinden dolayı fazla olmasının yanı sıra, görünüş açısından da tam bir estetik yapıya sahiptir.

Tütünlerinizi Yerleştirmeden Önce Tütünü Dizayn Eden Grinder

Tütünlerin işlevsel kullanımlarını ve bölme işlemlerini yapmak, hazneye yerleştirmek için bazı tütün öğütücülere ihtiyaç duyulur. Grinder ise bunun niteliğini barındırarak tütünlerin öğütülmesini sağlar. Kollu plastik değirmen şeklinde olan tasarımlarından 50mm olarak tasarlanan ve 4 bölmeden oluşan modelleri de bulunmaktadır. Basık metalik renginde olan siyah daha farklı renklerde de bunları bulabilirsiniz. Ayrıca kullanım ihtiyacınıza göre 70mm ya da 35mm ölçeklerinde farklı bölge alanlarına sahip, baskılı olabilen grinderleri de satın alarak kullanabilirsiniz.

İçinizi Rahat Ettirebilecek Pipe!

Pipe, tütünün başka şekilde tüketilmesinin sağlanması için üretilmiş bir araçtır. Sap ve kaşık bölümünden oluşan yapılanma, kaşık alanına tütünün koyulması ve ardından yakılması ile gerçekleşir. Yapılma sırasında ise sağ bölümünden nefisinizi içinize çekerek ürünü kullanabilirsiniz. Pek çok modeli ve türü bulunarak, ihtiyacınıza göre camdan üretilen pipeleri tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ