Web sitemize hoşgeldiniz.

Tecrübeli Bong Kullanıcılarından Tavsiyeler

10 Aralık 2017

Tecrübeli bong kullanıcılarının tavsiyelerine bakıldığı zaman temizlik konusunun önemli bir yer tuttuğu görülmektedir. Siz de bongunuzu kullandıktan sonra özellikle tütün haznesini ve su haznesini temizlemezseniz elde edilecek olan keyifte zaman içerisinde bir düşüş meydana geleceğinin de unutulmaması gerekmektedir. Cam olan bongları satın aldığınız zaman temizlik aşaması da daha kolay olmaktadır. Su ile klasik olarak kolayca temizleyebilirsiniz. Bu aşamada deterjan ya da herhangi bir temizlik ürünü işin içerisine dahil olduğu zaman tütünün aromasını bozma gibi bir sıkıntının söz konusu olabileceğinin de asla unutulmaması gerekmektedir. Tecrübeli bong kullanıcılarının bu konuda büyük bir hassasiyeti bulunmaktadır. Ayrıca tütün seçimini de çok dikkatli bir biçimde yapmanız önerilmektedir. Aroma bakımından kötü ya da kalitesiz olan tütünler satın alındığı zaman bongdan çok da keyif alma gibi bir imkanınızın olmayacağını unutmamalısınız.

Sulu ve Susuz Kullanım Arasında Bulunan Farklar

Sulu ve susuz olarak cam bong kullanımını gerçekleştirirken kendi zevklerinize uygun olarak seçimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Örneğin daha sert bir etkiden hoşlanan kişilerin kullanıma almaları gereken kullanım türü daha çok susuz bongdur. Fakat illa sulu bong kullanmak isterseniz kullanacağınız tütünü aroma olarak daha ağır olan sistemlerden seçebilirsiniz. Bu konuda ülkemizde oldukça farklı alternatiflerin söz konusu olduğunun unutulmaması gerekmektedir. Sulu kullanım ise nargileye çok daha yakın bir keyif vermektedir. Siz bu konuda denemeler yaparak hangisinin sizin için daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

Buzlu Kullanımın Detayları

Buzlu bong kullanımı son dönemlerde özellikle ön plana çıkmış olan içim türlerinden bir tanesidir. Kişilerin bong satın al aşamasını tamamlarken temelde karşılarına çıkacak olan üç kategoriden biri olan buzlu bong aslına bakılırsa tütünün olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için kullanıma alınmaktadır. Siz de bong içerken ya da nargile tüketirken genzinizde kalan o acı tattan çok da memnun değilseniz bongunuzu buzlu olarak kullanmak sizin için çok daha uygun olacaktır. Tabi ki bu işlem sırasında tütünün hafiflemesi de durumun dezavantajlarından bir tanesidir. Bu aşamada hangi türü kullanacağınıza kendi deneme yanılmalarınız ile karar verebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ