Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara İçtiğiniz Ürünlerin Genel Bakımı

Şifalı bitkiler için en iyi sonucu elde etmek için, her kullanımdan sonra Grinder Çeşitlerini detemizlediğinizden emin olmanız gerekir.

Bitki öğütücü malzemesinin izopropil alkol kullanarak veya evdeki yaygın temizleyiciler tarafından temizlenebilmesi önemlidir. İdeal bir bitki değirmeni temizleme yöntemleri, sürekli olarak en iyi çıktıyı alabilmenizi sağlayacak kritik noktalardır.

Ürününüzle birlikte gelen bir temizleme aleti yoksa, bir diş fırçasını kullanabilirsiniz. Ayrıca, ekrandaki aşınma ve yıpranmayı değerlendirmeniz gerekir. Her seferinde ekranın fiziksel görünümünü kontrol etmeniz iyi bir fikirdir.

Ne sıklıkla sigara içiyorsunuz?

Çok nadiren sigara içen insanlar için, doğum günleri veya yılda birkaç kez özel günlerde kullanılacak Bong çeşitleri için çok fazla para harcamak pek mantıklı değil çünkü muhtemelen yeterince kullanmayacaksınız. Fakat sık sık sigara içen insanlar için, bong için biraz daha para ayırmak anlayışla karşılanabilir.

Daha iyi bir bong size daha iyi bir duman verir. Eğer çok içiyorsanız, bu deneyimi tercih edeceksinizdir. Eğer bongunuzu sürekli evde bırakmak istemiyor ve dışarıya çıkarken yanınıza almayı tercih ediyorsanız pipelar genelde camdan yapıldığı için kırılma riski altındadır. Ancak bu plastik ya da cam dışında daha dayanıklı bir malzeme almanız gerektiği anlamına da gelmez.

Sadece bongunuzu sık sık kullanıyorsanız daha dikkatli davranmanızda yarar vardır.  Ayrıca yumuşak camdan yapılmış olanlar genellikle kalın ve sağlamdır ve bazı aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır.

Katı pirinç geleneksel nargile en iyisidir

Katı pirinç Nargile Çeşitleri malzemelerinin en ağır olarak görülmesine karşın daha ağır olmalarının dışında birkaç özelliği daha bulunur. Katı ve son derece uzun ömürlü malzemelerdir. Ağırlık yanında, pirinç nargile ile ilgili diğer bir husus da zaman zaman cilalanmaları gerektiğidir, ancak bunun sizin için sakıncası yoksa, nargile tadını doyasıya çıkarabilirsiniz, çünkü parlatma sadece nargilenin korunmasına yardımcı olacaktır. Bazı nargile içicilerinin bakır veya paslanmaz çelik ile pirinç kombinasyonu tercih ettiği yaygın olarak görülür, ancak paslanmaz çeliğin temizlenmesi daha hassas bir bakım gerektirir. Dolayısıyla paslanmaz çelik tercih ettiğinizde bakım için daha çok vakit ayırmanız gerekebilir.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ