Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara İçerken Kullandığınız Parçaların Önemi

Bong çeşitleri seçmeden önce, ne satın aldığınızı bilmek önemlidir. Anatomi beş bölümden oluşur: kase, karbüratör (dumanı bong odasından temizlemenizi sağlayan küçük bir delik); downstem (tütünün kaseden tabana ve suya geçtiği tüp), taban , tüp (su ile dumanı süzdükten sonra dumanla dolan bölme), ve memnuniyet (kullanım sırasında hissettikleriniz).

Hayatta olan her şey gibi, herhangi bir bongun da avantajları ve dezavantajları vardır. Ancak, kararınızı kolaylaştırmak için satın alım yapmadan önce bazı konulara dikkat etmelisiniz.

Bongunuzu kendinize mi saklayacaksınız yoksa arkadaşlarınızla paylaşacak mısınız? Bongunuzu yalnızca kendiniz için saklıyorsanız daha teknik bir ürün satın almayı tercih edebilirsiniz. Daha teknik bir şeyin fiyatı özellikleri ne kadar gelişmiş olursa, o kadar yüksek olur.

Bu pipelar temiz içim ve maksimum THC soğurması sunar. Ancak, daha fazla çaba gerektirir çünkü difüzörler, buz tutucuları ve sıçrama koruyucuları gibi karmaşık eklentilerle birlikte gelirler.

Akrilik Öğütücü

Grinder Çeşitleri üzerinde yaygın olarak kullanılan bir diğer malzeme akriliktir. Alüminyum gibi akrilik malzemesi de sık sık yanlış anlaşılır.Birçok kişi akriliğin sağlığımız için tehlikeli olmasından korkuyor. Akrilik, erime noktası 1000 ° C ve kaynama noktası 1.977 ° C olduğu için güvenli bir malzemedir.

Akrilik malzeme dayanıklılığıyla da bilinir. Bununla birlikte, akrilik, ot öğütücülerinde kullanılan diğer malzemelere kıyasla değerlendirirseniz, bunların hepsinden en az dayanıklı olanıdır.Akrilik öğütücüler genellikle ahşap ve metalle kıyaslandığında daha kolay kırılan öğütücülerdir.

Nargile için en iyi yükseklik

Çoğu nargile tutkunu, Nargile Çeşitleri kurulumu için farklı yükseklikleri tercih eder, ancak 28-32 inçlik nargile yüksekliklerinin nargile içimi için en iyi kolaylık ve kullanım sağladığı keşfedilmiştir. Çok seyahat ederseniz, daha küçük yükseklikte bir nargile sizin için en iyisi olabilir. Öte yandan, tabana ve veranda masasının yanına yerleştirilebilecek daha uzun bir yükseklik kullanmak isteyebilirsiniz. Yükseklik bir nargile performansında kritik bir rol oynayamaz, ancak daha çok kolaylık sağlar. Daha iri bir vazo ve sapa sahip bir nargileye sahip olmak nargilenin daha fazla duman tutmasına yardımcı olur, bu nedenle teneffüs sırasında daha fazla duman üretilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ