Web sitemize hoşgeldiniz.

Puroyu Sigara Gibi Yakmamaya Özen Göstermelisiniz

Sigara gibi tütün ürünlerini kullanmayı seviyorsanız siz de puro deneyebilir ve birbirinden farklı tütün ürünleriyle kendinizi çok daha farklı bir kültürün içinde hissedebilirsiniz.Çünkü puro Küba içerisinde varolan ve oranın kültürünü yansıtan bir üründür. Bugüne kadar genelde zengin sınıfın kullandığı puro pahalı olmasıyla ve ekstra olarak aksesuarlarıyla birlikte satılmasıyla bilinir. İçi ve dışı tütünle kaplı olan,sigaradan daha kalın ve uzun olan puroyu yakarken her ne kadar bunu sigaraya benzetseniz de sigara gibi içmemeye de özen göstermeniz gerekir.

Puro Yakarken Nelere Özen Gösterilmelidir?

Puro yakacağınız zaman özellikle özen göstermeniz gereken bir kaç husus olur. Bunların başında da puroyu nasıl tuttuğunuz gelir. Yani puroyu sigara gibi tutmamalı ve bu şekilde yakmamalısınız. Elde tutulması gereken puro gerçekten alev aldığı zaman dumanlarını etrafa yayar ve büyük bir duman oluşur. Bunun için özel olarak hazırlanan çakmakları kullanabilirsiniz.Ayrıca puroyu yakmaya hazır hale getirmek için ucuna delikler açmanız gerekir. Bunun için puro delicilerini kullanabilirsiniz. Eşit bir şekilde kesmezseniz puronun tütününden acı bir tat gelebileceğini de unutmamanız gerekir.

Puro Fiyat Skalası Nasıldır?

Puroda fiyat anlamında ortalama bir değer verilemeceği için yapılması gereken bütçenizi yani puro için ayırabileceğiniz parayı belirlemek sonrasında da bu fiyata sahip puro markalarına bakmaktır. Çünkü binlerce dolara alabileceğiniz purolar olduğu gibi sadece bir kaç dolar vererek satın alabileceğiniz purolar da vardır. Bunlar tütün kalitesi anlamında değişkenlik gösterir.

Puro Aksesuarları Neden Alınmalıdır?

Puro aksesurları genelde ilk kez başlayanlar için set halinde satılmaktadır. Bu setlerin içerisinde puro kılıfları, puro delici ve kesicileri, puro çakmakları ve benzeri aksesuarları görebilirsiniz. Bu aksesuarları görmek için tobacco shoplara girerek göz atabilir ya da online sipariş vermek istiyorsanız büyük tobacco mağazalarının online alışveriş sitelerine de bakabilirsiniz. Bir çok ürünü kolaylıkla temin edecek ve kapınıza kadar gelmesini sağlayacaksınız. Ayrıca en fazla çeşitliliği de online alanda bulabileceğinizi söyleyebiliriz.Puro aksesuarı almak için deneyimli puro içicilerine de danışabilir ve fikir alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ