Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Zippo Çakmak Modelleri

Puro kullananlar, normal sigara kullananlara göre farklı ürünler tercih ediyor. Puro sigaraya göre daha kalın ve yanması daha zordur. Klasik çakmaklara zor yanan puro için özel zippo çakmaklar kullanılır. Puro dış yüzeyinde kalın bir tütün bulunur. Tütün içerisine ince tütünler sarılır. Puro yakmak için üçlü ve ikili turbo alev gerekir. Puro zippo çakmak modelleri arasında en çoksa sade ve klasik modeller tercih edilir. Özel olarak üretilen zippo puro çakmaklarında aynı zamanda kesme ve delme bıçakları da bulunuyor.

Puro Çakmağının Özellikleri

Puro kullanan kişiler çakmak ve sigara aksesuarlarına oldukça dikkat ederler. Farklı renk ve modellerde satılan zippolarda en çok dikkat edilen özellik ateşin kuvvetidir. Puro, sigaraya göre daha ince olması nedeniyle zipponun ateşinin harlı olması gerekir. Puro zippo çakmak modelleri klasik olmasının yanında ateş gücü oldukça kuvvetlidir. Farklı zevklere sahip olan kişilerinde kolaylıkla bulabileceği zippolar, ürün çeşitliliği konusunda oldukça iddialı.

Puro çakmağının özelikleri arasında delici ve kesici ürünlerin olması, ateş seviyesinin yüksek olması ve tasarımlarda farklılıkların yapılması yer alıyor. Dış görünüş olarak puro zippoları daha büyüktür. Klasik zippolara göre büyük olmasının nedeniyse puro kesme ve delme bıçaklarının bulunmasıdır.

Puro çakmak çeşitleri içinde en çok kullanılan malzemeler deri, mat metal, parlak metal gibi ürünlerden farklı renklerde çakmaklar üretiliyor. Zippo Çakmak Nereden Alınır?

Online satışların yapıldığı zippo çakmaklarda farklı çeşit ve modeller bulunuyor. Kolay ödeme seçeneklerinin yanında, seçtiğiniz ürün en kısa zamanda adresinize teslim ediliyor. Farklı çeşit ve modellerin olduğu zippo çakmaklarında puro yakmak için benzinli turbo ürünler bulunuyor. Puro zippo çakmak modelleri büyük bir ürün yelpazesine sahiptir. Birçok tarza hitap eden zippo çakmaklarını farklı tasarımları ile pek çok kişi zippo çakmak koleksiyonu yapıyor.

Dünyada uzun yıllar satılan ve üretilen zippo çakmakların en bilindik ve cezbedici özeliği rüzgarda sönmemesidir. Puro içenler içinde son derece önemli olan bu özellik daha çok kuvvetlendirilmiştir. İkili ve üçlü alevli zippo çakmaklar, puro kullanan kişiler için özel olarak hazırlanmıştır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ