Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Yakarken Püf Noktalarına Dikkat Edin

18 Aralık 2017

Küba taraflarında ilk olarak ortaya çıkan ve oradan da tüm dünyayı etkisi altına alan puro keyifli bir tütün içim aracıdır. Dış tarafı da tütünle kaplı olan ve sigaradan daha kalın ve uzun olduğunu söyleyebileceğimiz puro temelde sigaraya benzese de bundan çok daha farklı bir içimi vardır. Puro içerken bu nedenle kültürüne hakim olmalı ve püf noktalarını da bilmelisiniz. Ayrıca puro içmek her ne kadar zenginlere has bir şey gibi gözükse de kendi bütçenize göre de bir çok puro markası bulabileceğinizi bilmeli ve bunun için tobacco shoplara bakmalısınız.

Puro Yakarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Puro yakacağınız zaman bazı püf noktalar vardır ve bunları bilmezseniz puroyu sigara gibi kullanırsınız. Ancak puro pek çok yönüyle sigaradan farklıdır ve daha uzun bir içim deneyimi yaşamanızı sağlar. İlk olarak puro aksesuarları ve benzeri yan ürünleri temin etmelisiniz. Çünkü puronun uç kısmını kesiciyle eşit oranlı olarak delmeniz gerekir. Bu nedenle üretilmiş kesiciler düzgün bir şekilde delmenize imkan tanır. Bir diğer önemli nokta da puroyu elde tutarak yakmaktır. Yani ağızınıza almadan yakmalı ve bu anlamda sigaraya benzetmemelisiniz. Tam olarak yandığından emin olmadan da bırakmamalısınız.

Puro İçmek İçin Gereken Aksesuarlar Nelerdir?

Puro içmenin bir keyif aracı olduğunu ve keyifli içmek için de muhakkak aksesuarlarına sahip olunması gerektiğini söylemiştik. Bu nedenle puro çakmakları, küllükleri, kesiciler ve deliciler gibi ürünleri bulundurmalı , puro içmeden önce hazırlığınızı tam olarak yapmalısınız. Çünkü puroyu normal bir sigara gibi tüketemezsiniz. Kullanacağınız özel aletlerin nasıl kullanılması gerektiğini de zaman içerisinde öğrenebilirsiniz.

Puroyu Nereden ve Ne Kadara Satın Alabilirsiniz?

Puroyu satın almak için tobacco shopları kullanabilir ya da online olarak da satış yapan tobacco sitelerine bakabilirsiniz. Zaten e alışveriş sitelerinde çok daha fazla çeşitlilik olacağı için aradığınız bir marka varsa muhakkak bulabilirsiniz. Binlerce dolara alabileceğiniz purolar olduğu gibi sadece bir kaç dolara satın alabileceğiniz purolara da olduğundan bu anlamda skala geniştir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ