Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Seçiminde Önemli Hususlar

Puro seçiminde önemli hususlar denildiği zaman, aslında sizlerin keyif kısmı ön plana çıkmaktadır. Çünkü bu bir nevi bir keyif alan olur ve nasıl kullanılacağı ile birlikte sizlerin nasıl bir tütün tercih ettiğiniz, elbette ki önemlidir ve buna göre istediğiniz gibi bir ürün tercih etme şansımız bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, tercih ederken, özellikle yeni başlangıç için tavsiyemiz ve hafif ve orta hafiflikte puro tercih etmeniz olacaktır. Çünkü proje başlangıç aşamasında biraz daha tadı alabilmek ve puro ile ilgili olarak daha net bir şekilde için bilmek adına bu sizler için daha avantajlı olacaktır.

Puro Nasıl İçilir?

Puro ile ilgili olarak şunu söylemek gerekir ki, dış sargıları koyu renkli olmasa da içteki tütünün renkleri değişmektedir. Puro içerken birçok farklı durum bulunmaktadır. Kravatını çıkarmak kıyafetini sökmek gibi, bunun haricinde iki tarafı da kapalı purolar vardır.

Bunların bir kısmı delici ile delinir bir tarafı ise makasla kesilir. Böylece makasla kesilen kısmı yıkabilir delici ile kesilen kısım da içeriye dumanı çekebilirsiniz. Böylece biçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Puro Aksesuarları Nelerdir?

Az önce de söylediğimiz gibi delici, makas gibi puro aksesuarları bulunmaktadır. Elbette bunlarla bitmez. Bunun yanı sıra, özel kutuları ve aksesuar olabilmektedir. Aynı zamanda sizlere sunacağımız, farklı aksesuarlar da vardır. Burada asıl önemli olan şey, sizlerin puroyu nasıl kullanacağınızdır.

Bir örnek vermek gerekirse, özel kılıflar bulunmaktadır. Çelikten bunun yanı sıra puroyu nemlendirmek için, özel nemlendiriciler bulunur. Az önce de söylediğimiz gibi, makası hatta özel şartlarla tercih edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, günümüzde artık makas küllük gibi bazı şeyler üçlü dörtlü setler halinde sizlere sunulmaktadır. Bunlardan birini tercih edebilirsiniz. Kısacası aksesuar konusunda da aslında bir çok seçenek bulunmaktadır ve bunların arasından sizler de istediğiniz bir ürün tercih edebilirsiniz.

Puro Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

Puro aksesuarları ile ilgili olarak aslında bilinmesi gerekir ki, farklı aksesuarlar vardır. Örneğin bir çakmağa normal çakmak gibi kullanabilirsiniz. Ancak daha jet alev alması sizler için avantaj olacaktır. Çünkü puronun yanlışı içerisindeki tütün dolgunluğu sebebiyle biraz daha zor olmaktadır.

Yani normal sigara gibi hemen yapmayacaktır. Birkaç sefer de dumanı içinize çekerek uğraşmak yerine tek bir seferde jet alev gibi bir tercih ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca makas gerekmektedir. Çünkü ön kısmı kapalı olan puronun kesilmesi ve buradan ateşlenmesi gerekir. Ayrıca puroyu kullanırken, belirli zamanlarda içebilir. Belirli zamanlarda kendine saklayabilirsiniz, bu yüzden dolayı daha makas tercih gerekmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ