Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Nedir? Farklılıkları Nelerdir?

Puro nedir farklılıkları nelerdir ile ilgili olarak bilinmesi gereken öncelikli olarak aslında içim şeklidir. Puro içerisi yaprak ve bütün parçaları ile doldurulmuş olan dışı da yaprak tütün de sarılmış olan özel bir sigara türüdür ve aslında bu ikisi arasında duman çekimi ile birlikte kullanım farklılıkları bulunmaktadır.

Bu yüzden dolayı da bazı sigara kullanmayan kişiler dahil, puro kullanabilirler. Bunu da bilmek gerekir, günümüzde de bu tarzda farklılıklar bulunmaktadır ve aslında ana vatanı Küba da olsa birçok farklı ülkede de üretildiği bir gerçektir. Yine de bizler sizlere bu yazımızda farklılıkları ile ilgili genel detayları vermeye çalışacağız.

Puro Farklılıkları Nelerdir?

Bu konu ile ilgili olarak bilinmesi gerekir ki, aslında içimi ve iç kısmı olarak bazı farklılıklar bulunmaktadır. Şunu bilmek gerekir ki, aslında aç karnına içilmemesi gereken bir şeydir ve yanında kahve gibi farklı bir içim ürünü ile tüketilmesi çok daha iyi olacaktır.

Ayrıca diğerlerine çekilmez aslında dumanı dilin altında tutulur ve dil altındaki tükürük bezleri ile nikotini alınır. Bu yüzden dolayı da yeni başlayanlar için en önemli şey hafif veya orta sertlikteki puroları ile başlamalıdır.

Puro Çeşitleri Nelerdir?

Puro için birçok farklı çeşit bulunmaktadır. Aslında bu konuda şunu söylemek gerekir ki yeşilinden, koyu tonlarda kadar birçok farklı tonlar sizlere sunulmaktadır. Bu yüzden dolayı da aslında sizler de istediğiniz gibi bir çeşit seçebilirsiniz. Ancak yeni başlıyorsanız, bu durumda hafif veya orta hafiflik de bir puro tercih etmeniz sizler için daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Puro Nasıl İçilir?

Puro ile ilgili olarak bazı detaylar bulunmaktadır. Kravatı, kılıfı bunları çıkartıp, bundan sonra tüketmek gerekir. Ayrıca şunu söylemek gerekir ki, puro içerken eğer ağızda tükürük birikmesi gibi bir durum söz konusu oluyorsa, bunu unutmamak gerekir.

Çünkü buradan aldığınız keyfi düşürmektedir. Bu tarz ayrıntılara dikkat etmek ve buna göre içmek gerekmektedir. Ayrıca şunu söylemek gerekir ki, puro aksesuarları da bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Çünkü puronun delici, makası, kılıfa gibi birçok farklı aksesuarlı da bulunmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ