Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Nasıl İçilmelidir?

Puro aslında özel bir üründür ve içimi sırasında da dikkatli hareket etmek gerekir. Öncelikli olarak sizlere söyleyeceğimiz içerken, kahve tarzı bir şeyle içmenizdir. Böylece ağzımızdaki tadı daha net bir şekilde alabilirsiniz.

Aromasından da daha iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz. Bu arada elbette ki önemli noktalardan bir tanesi de puro içerken, ağzınızda bir kuruluk oluşacaktır. Bunun için de kahve ile birlikte tüketmeniz, hem aromanın daha net bir şekilde size gelmesini, aynı zamanda da ağzımızdaki kuruluğun önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Ancak burada özellikle şekerli tür kahveler tercih edilmemesi gerekir. Çünkü aromanın üstüne çıkabilir ve sizlerin istediğiniz tadı almanızı sağlayabilir. Bu yüzden dolayı da buna dikkat etmek gerekir.

Puro Aksesuarları Nedir? Ne İşe Yarar?

Puro aksesuarları konusunda, öncelikli olarak bilinmesi gerekir ki, bunlar çok önemli ürünlerdir. Çünkü sizler de eğer bir puro kullanıcısıysanız, makas, çakmak gibi şeylerin ne kadar değerli olduğunu bilirsiniz. Özellikle çakmağı normal bir çakmak kullanmamak gerekir. Çünkü normalde bizlerin kullandığı çakmaklar, gazlı ya da Zippo’larda benzinlidir.

Ancak bunlar yine tadını bozacak ve sizlerin almış olduğunuz tadı kötü bir hale getirecektir. Aromasının tadını almak için, sizler de özel bir çakmak kullanmanız gerekir. Makaslarda da birçok farklı makas türü sizlere sunulmaktadır.

Puro Aksesuarları Makas Nedir?

Burada aslında birkaç tane makas çeşidi vardır. Sizlere öncelikli olarak bizler yeni başladığımız takdirde, giyotinli makas kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü giyotinli makas sayesinde, sizler de tam anlamıyla makasın sonucunu görebilirsiniz. Zaten tam kesilecektir. Böylece sizler de tadı tam olarak olabileceksiniz.

Aksi takdirde çekerken zorluk çekebilirsiniz. Böyle bir durumda kalmamak için, sizlere tavsiyemiz, özellikle yeni başlayanlar için de kesinlikle böyle bir şey tercih etmenizdir.

Yeni Başlayanlar İçin Öneriler Nelerdir?

Özellikle puroya yeni başlayanlar için ilk önerimiz, kesinlikle suyla ve yahut da buzlu bir su hatta yanınızda bulundurmanızdır. Bir diğeri eğer puro ağır geldiyse, bu durumda kesinlikle içmeye de, bekletmeniz sizler için daha iyi olacaktır. Çünkü şeker düşmesi gibi bir durum ortaya çıkabilir ve bol şekerli bir kola içebilirsiniz. Bu sayede sizler de o şekerden gelmesini sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde, puro zarar vermeye başlayacaktır ve kesinlikle puroyu içinize çekmeyiniz. Yani yüksek miktarda nikotin içerdiği için, içinize çekmeniz zaten kötü bir durum oluşturacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ