Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Nasıl İçilir? Önemli Noktalar Nelerdir?

24 Şubat 2018

Puro nasıl içilir aslında bakıldığı zaman, sadece yakıp içmek gibi görünse de birçok farklı detayı bulunmaktadır. Puro farklı bir üründür. Yani sigara gibi normal şartlarda yakıp içilecek bir ürün değildir. Örnek vermek gerekirse, normalde kullandığınız çakmaklarla dahi yapılmaması gerekir.

Kendisine ait bir çakmağı bulunur ve bu çakmaklığı kılması gerekir. Bunun tabii ki, iki sebebi vardır puro çakmağı bunu kullandığını zaman hem jet alev teknolojisinden yararlanırsınız, yani hızlı bir şekilde rahatlıkla içinize duman çektiğinizde, hemen ateş alınmış olur.

Ayrıca önemli noktalardan bir tanesi de aromanın tadının bozulmamasıdır. Çünkü kullandığımız gaz veya benzin aromanın tadını bozacaktır. Böylece puroyu içtiğiniz zaman asıl tadını alamazsınız ve keyif alamazsınız.

Puro İçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Özellikle yeni başlayanlar hafif purolar tercih etmesi gerekir. Ancak bazen şunu da görüyoruz ki, ilerleyen safhalarda için neler de dahil çok sert buraları tercih edenler, belirli bir zaman sonra şeker düşmesi ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Bu yüzden dolayı sizlere tavsiyemiz bir kola içebilirsiniz. Yani arada böyle bir şey yapabilirsiniz. Çünkü bu şekeri ancak böyle bir kolayla yüklü miktardaki şekerler takviye edebilirsiniz. Ancak normal şartlarda için sırasında sizlere kahve tavsiye ediyoruz ve yeni başlayanlar için özellikle bir buzlu su en azından ağzımızdaki o kuruluğu gidermesi açısından çok daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.

Puro Nasıl Kesilir?

Elbette ki belki bu başlığı attığımız zaman, sizler için basit gibi gözükebilir. Ancak bunun kesimi de önemlidir. Çünkü burada önemli noktalardan bir tanesi de sizlerin aramayı rahat bir şekilde alabilmenizdir.

Bu yüzden dolayı da sizlere tavsiyemiz, özellikle yeni başlayanlar için kesinlikle delici yerine makas kullanmalıdır. Çünkü delice ufak bir boşluk bırakacaktır. Oysa ki makas sayesinde, daha kalın bir boşluk elde edebilir ve böylece aromayı daha rahat bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca içinize çekerken, daha doğrusu bu konuya da değineceğiz. Ancak içinize çekerken de özellikle daha kolay bir şekilde adını sağlayabilirsiniz.

Puro İçerken Önemli Noktalar Nelerdir?

Puro içiminde aslında birkaç tane önemli noktayı saymış bulunuyoruz. Burada en önemli noktalardan bir tanesi yanında farklı tüketmektir. Ayrıca içinize çekmemiz gerekir. Burada ağızda bulunan dil altı tükürük bezleri tarafından, bu aroma alınır ve daha sonra oradan tekrar bırakabilirsiniz.

Ancak ilerleyen safhalarda daha çok puro içmeyi alıştıktan sonra, bunun vasıtasıyla da bırakabilirsiniz. Ancak ciğerlere çekmeniz gerekiyor. Çünkü sigara gibi değildir. Yüksek miktarda nikotin oranı bulunduğu için sizlere tavsiyemiz ciğere çekmemektir. Eğer ağızda tükürük oluşması durumunda, bunu da tüketmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü aromanın tadını bozmaktadır. Bu tarz ince noktalara dikkat ederek puro aksesuarları sayesinde daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ