Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Nasıl İçilir? Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Puro nasıl içilir, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ile ilgili olarak bilmek gerekir ki, aslında sigara gibi içilmez. Yani aslında puronun içerisindeki nikotin miktarı normal sigaradaki nikotin miktarının çok daha yüksek olduğu için ziyaret edilmemesi gerekir.

Ağızda tadının alınması gerekir. Sizlere şunu da söylemek gerekir ki, bu tarz tatları zaman alabilirsiniz. Yani ilk puro içiminizde tam olarak içerisindeki aromanın tadını alamayabilirsiniz. En azından ayırt edemeyebilirsiniz. Ancak zamanla biçimini gerçekleştirdik ki, sizler de daha net bir şekilde aromanın tadını alabilir ve buna göre karar verebilirsiniz. Hatta kendimize uygun aromamızı bu şekilde tercih edebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar Nasıl Puro Seçmeli?

Öncelikli olarak şunu bilmek gerekir ki, eğer yeni başlıyorsanız bu durumda seçmeniz gereken puro kesinlikle haklı olmadığı en azından orta sertlikte bir şey olmadığı,  bu yüzden dolayı da buna dikkat etmek gerekmektedir.

Eğer bunlara dikkat ederseniz, herhangi bir sıkıntı çıkmaz ancak, dikkat edilmezse sizler de puro istediğiniz para alamazsınız ve aynı zamanda da az önce de söylediğimiz gibi tam anlamıyla içinize çekmeyeceğimizle ağzınızda tutacağınız için özellikle kendinize uygun bir aromayı tercih etmemiz gerekir.

Yani tütünü beğenmeniz gerekir. Bunları da gerçekleştirmeniz sizler için daha avantajlı olacaktır.

Puro İçerken Bilinmesi Gerekenler

Burada asıl önemli olan noktaların başında hiç kuşku yok ki, nasıl bir puro içtiğiniz gelmektedir. Eğer sizler de kendinize göre bir puro seçtiyseniz, içinde çok fazla zorlanmazsınız. Ancak sizlere tavsiyemiz, özellikle kahve ile birlikte tüketmeniz olacaktır.

Ayrıca şunu da söylemek gerekir ki, bunu birçok sitede bulunmaz. Ancak sizlere tavsiyemiz tam puro içmeden önce, bir veya iki dilim kadar elma yemeniz olacaktır. Bu elma sayesinde tam anlamıyla purodaki aromayı alma şansınız ortaya çıkacaktır. Bunu ilk sefer puro içenler de tercih edebilirler.

Puro Aksesuarları Çakmak Neden Önemlidir?

Normal şartlarda kullanmış olduğumuz çakmaklarda gaz veya benzin bulunmaktadır. Ancak bunlar sonu için özel üretilmediği için, aslında puro yaktığınız zaman, puroya bu gaz veya benzin sirayet etmekte, böylece aromayı da bozmaktadır. Hatta bize de zarar verebilir. Bu yüzden dolayı sadece puro aksesuarları olarak üretilmiş özel çakmak kullanılması gerekmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ