Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Markalarından Tercihinizi Bütçenize Göre Yapın

25 Şubat 2018

Tütün ürünleri tüketmek bazı insanlar için bir tutku haline gelmiştir ve sigaran puro ürünlerine kadar bir çok tütün ürününü tüketmeyi sevebilirsiniz. Özellikle de keyifli ve uzun bir içim deneyimi yaşamak istiyor, ancak nargile ya da bong gibi kaba ürünleri de sevmiyorsanız o zaman puro içmek en mantıklı olanı olacaktır. Sigaraya kıyasla daha uzun ve daha kalın olduğunu söyleyebileceğimiz purolar uzun içim sağladığı için de önemlidir. Ayrıca bilindiği gibi sadece zenginlere de hitap etmez. Siz de bütçenize göre bir puroyu rahatlıkla tobacco shoplardan bulabilirsiniz. Küba içerisinde ilk kez çıkan puroları internetten de alabilirsiniz.

Puro Yakıma Nasıl Hazır Hale Getirilir?

Puroyu yakmadan önce yakıma hazır hale getirmek istiyorsanız ucunu kesmeniz ve delikler açmanız gerekir. Bunun için satılan kesiciler sayesinde bunu daha muntazam bir şekilde yapabilirsiniz. Çünkü puronun uç kısımını eğer yamuk keserseniz o zaman yapraklar da yanacak ve sizin ağızınıza acı bir tat gelecektir. Tütünün tadını tam olarak almak istiyorsanız bu nedenle mutlaka düzgün bir şekilde kesmeye özen göstermeniz gerekir.

Puro Markaları Pahalı mıdır?

Bir çok puro markası sayabileceğimiz için bunun pahalı ya da ucuz olduğu markaya göre değişir. Kimi zaman özel tütünlerden üretilen son derece farklı purolar tanesi binlerce dolardan alıcı bulmaktadır. Ancak aynı markanın daha ucuzunu da bulabilirsiniz. Yani tanesi 30-40 dolara satılan purolar da vardır ve bütçenize uyacak bir puro almak için tobaco shoplara göz atabilir ya da internete bakabilirsiniz.

Puro Aksesuarlarını Almak Şart mıdır?

Puro aksesuarları almanın şart olduğunu söyleyebiliriz çünkü puro sigaradan çok daha farklı bir kültürdür ve gerçekten bu kültüre uygun bir şekilde içmek istiyorsanız aksesuarlarını da almanız şarttır. Ancak bu şekilde doğru bir içim gerçekleştirmiş olacaksınız diyebiliriz. Puro aksesuarlarını alırken tobacco shoplara göz gezdirecek ve fikir edineceksiniz.Dilerseniz hazır setleri de alarak kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.Alacaklarınız arasında kılıflar, puro çakmakları, puro kesicileri, puro küllükleri ve daha sayabileceğimiz benzeri ürünler olacaktır diyebiliriz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ