Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Küllüklerinin Özellikleri

Purolar sigaralara nazaran daha fazla nikotinli olup daha pahalı bir tütün ürünüdür. Puroların oldukça fazla çeşidi olduğu gibi birçok değişik uzunluk ve kalınlıklarda farklı farklı çeşitleri ve değişik türleri bulunuyor. Puro küllükleri de normal küllüklerden farklı olarak geniş ağız ve tabanlı oluyor. Küllükleri irice taban ve ağızlı olmasının sebebi küllerin düşmesini engellemek için yapılıyor. Bu şekilde puro kullananlar genel itibariyle zengin olarak anılan kişiler bu purolara bazen servet bile harcıyor olabilirler. Puroların birçok araç gereçleri olduğu gibi bir puroyu birkaç defa içildiği de biliniyor. Gereken birçok araç gerece sahip olmanız gerekir. Bu araç gereçlerin bazıları puro makası puro tablası ve puro küllükleri gerekiyor.

Puro Küllüklerini tercih ederken kendinize uygun olarak seçim yapmak size daha güzel bir içim keyfi sağlayabileceksiniz. Puro küllüklerini seçerek geniş tabanlı ve dengesinde problem olmayan tablaları seçmelisiniz. Eğer kendinize bir puro tablası alacaksanız isminize özel Puro küllüklerini seçebilirsiniz. İsime özel üretim yapan firmalardan kendi isminize özel üretim puro tablaları alabilirsiniz. Tabi ki isminize özel ve birçok çeşitte puro tablalarını inceleyebilir ve kendinize uygun olanını seçerek iyi bir kül tablasına çevirebilirsiniz. Eğer Puroya ilk defa başlayacaksanız size birkaç öneride bulunmak isterim. Benim görüşüm puroya başlarken ne en pahalısını nede en ucuzunu seçmeniz orta kalitede bir puroyla başlangıç yapmanız gerekir bunun nedeni en pahalısını ve en ağırıyla başlarsanız günün sonunda baş ağrısı ve mide bulantısıyla gözlerinizi hastanede açabilirsiniz. En ucuzunu da seçerseniz en iyi ihtimalle kusma ve baş dönmesiyle şiddetli bir ağrı hissedebilirsiniz.

İşte tam bu yüzdende orta kalitedeki bir puroyla başlayabilir eğer ki beğenirseniz içmek için gerekli malzemeleri temin ederek içmeye başlayabilirsiniz. Puro malzemelerini alırken 1. Kalite almanıza gerek yok eğer ki başlangıç seviyesinde bir puro içicisiyseniz 1. Kalite yerine size daha uygun bütçenize de uygun puro malzemelerini seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Puro Küllüklerini de seçerken puronuza uygun büyüklük ve genişlikleri seçmelisiniz. Bu sayede rahat ve sorunsuz bir puro keyfi yapabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ