Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Küllükleri ile Zevkinizi Gösterin

Eğer halen yılbaşında kendinize ya da sevdiklerinize en hediye alacağınızı karar veremediyseniz bunun için puro aksesuarları iyi bir alternatif olabilir. Özel günlerde ya da keyifli anlarda içilen puro, sigara ve diğer tütün ürünlerinden farklı olarak ayrı bir zevk göstergesi ürün olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü puro içmek için belirli noktalara dikkat etmek, sadece saklama aşamasında değil aynı zamanda ürünü değerlendirme için de birtakım ritüelleri uygulamak gerekiyor. Örneğin puronuzu sıradan bir şekilde saklamak yerine özel kılıflarda tutabilir, normal bir çakmak yerine ayrı puro çakmağı kullanabilir veya bunun yanında puro küllükleri ile kendinize ödül verebilirsiniz. Buna ek olarak nemlendiriciler, özel setler ve farklı aksesuarlar ile puro içimlerinizi bir festivale çevirebilirsiniz.

Puro Küllük Modelleri Nelerdir?

Oldukça farklı bir tütün ürünü olması nedeniyle çok sık tercih edilen ve bu noktada sizlere özel olanaklar tanıyan puro aksesuarları arasında küllükler çok sık tercih ediliyor. Ortalama fiyatları 50 ile 200 TL arasında değişen bu ürünler, genelde setler halinde satılıyor. En iyi markaların yer aldığı kurumsal internet sitelerinde bulunarak kredi kartı başta olmak üzere nakit ödemeler ile orijinal set kutusunda ürünlerinizi alabilirsiniz. Bu şekilde sizlere sağlanan imkanlardan her zaman yararlanmanız da mümkün olacaktır.

Puro Külllük Setleri

Puro küllük setleri özel ürünlerden sunuluyor. Bunlar arasında Lamborghini, Cohiba, Lubinski markalarının ön plana çıktığını görebiliyoruz. 2’li alev puro çakmak, puro kılıfı, hediye seti, puro küllük ve jet alev puro çakmağı ve bunun yanında küllük setleriyle birlikte ve ayrıca kesici hediye setlerinden de yararlanarak birbirinden farklı ürünleri anında alabilir ve sonrasında kazançlarınızı da göz önünde bulunduraran bu setleri çok uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Tamamen yurt dışı kökenli olan ve özel koruma kutusunda sizlere sağlanan küllük, kılıf, kesici ve diğer malzemelerin yer aldığı hediye setleri sizlere klas bir içim sunacak.

Puro Setlerini Nasıl Alabilirim?

Ahşap veya çelikten üretilen aksesuar setlerini almak için internet sitelerinde araştırma yapabilir ve güvenilir markalardan sipariş verebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ