Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Küllüğü Özel Günlerde Hediye Olarak Alınır mı?

Puro çok fazla tercih edilmeyen bir sigara türüdür. Çünkü yaprak tütünü ile doldurulmuş ve yaprağa sarılmıştır. Bu da bir sigara türü olan puronun çok daha fazla sert olmasına sebep olur. Sert sigara sevmeyenler için tercih edilmeyecek bir tütün ürünüdür puro. Türkiye’ de çok fazla puro kültürü de olmamasıyla beraber tabi ki az da olsa seveni vardır. Sevenleri için puro kılıfı, puro küllüğü, puro çakmağı gibi bir çok aksesuar üretilmiştir. Yani aslında puro seven ve sürekli kullanan bir arkadaşınız var ise puro küllüğü hediye olarak güzel bir seçenek olabilir.

PURO KÜLLÜĞÜ NASIL SEÇİLMELİDİR?

Öncelikle puro küllüğü hediye edeceğiniz kişinin nasıl purolardan kullandığını bilmeniz gerekiyor. Çünkü her puro kılıfında olduğu gibi puro küllüğünde de ebat önemi var. Eğer aldığınız puro küllüğünün yatakları çok geniş ise puro küllüğün tabanına değer ve külü gider. Bu da puro sevdalıları için hoş olmayan bir durumdur. Çünkü külü giden bir puro düzgün yanmaz ve içimi de keyif vermez.  Daha sonra hediye alacağınız kişinin özelliklerini aklınıza getirirsiniz. Örneğin sakar bir kişi ise kil ya da camdan yapılmış puro küllüğü hediye almak doğru bir seçim olmayabilir. Metal bir puro küllüğü tercih etmenizde fayda var. Aynı zamanda metal puro küllükleri diğerlerine göre daha dayanıklıdır ve daha uzun süre kullanımı sağlar.

PURO KÜLLÜĞÜ NASIL HEDİYE EDİLMELİDİR?

Puro seven ve sürekli kullanan bir arkadaşınız ya da tanıdığınız için puro küllüğü hediye etmek oldukça ince bir davranış olacaktır. Ancak hediye ederken vereceğiniz sunum şekli de oldukça etkili olacaktır. Bu yüzden Puro küllüğü hediye olarak verileceği zaman sunuma dikkat edilmelidir. Çünkü neticede bir küllüktür. Ancak sizin nasıl süslediğiniz onu gerçekten bir hediye yapar. Bu yüzden puro küllüğü alırken veya hediye ederken sunum olarak ahşap kutuda satılan ya da daha farklı kutular ile birlikte satılan puro küllükleri karşınızdaki kişinin daha çok hoşuna gidecektir. Böylelikle hem işe yarar hem de göze hitap eden bir hediye vermiş olursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ