Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Küllüğü Fiyatları Ne Kadar?

Daha önce bahsettiğimiz gibi puro sert bir tütün ürünüdür. Bunun sebebi yaprak tütünü parçaları ile doldurulmuş ve yine yaprak tütün ile sarılmış olmasıdır. Aynı zamanda diğer sigaralardan hem daha kalın, hem daha uzun, hem de daha büyüktür. Böyle olduğu içinde içimi zordur. Ağızda ve gırtlakta bıraktığı tat ağırdır. Her insanın sevmediği ama sevenlerin de aksesuarlarına kadar aldığı puro aksesuarları çeşit çeşittir. Puro kılıfı, puro çakmağı, puro makası, puro küllüğü gibi bir çok aksesuar meraklıları için mevcuttur. Ancak ne yazık ki puro aksesuarları çok ucuz değildir. Aynı zamanda da puro aksesuarlarının fiyat aralıkları yapıldığı malzeme ve talep edilmesine göre değişmektedir. En kaliteli malzemelerin kullanıldığı aksesuarlar en pahalısı iken, en ucuzu en kalitesiz malzemelerin kullanıldığı aksesuarlardır.

HANGİ FİYAT ARALIĞINDA DEĞİŞİRLER?

Nasıl her tütün ürünü, her yiyecek, her giyecek kaliteye göre fiyat arttırırken, puro küllükleri de kalitesine göre fiyatını arttırıyor. Bir çok insanın bir küllüğe vermeyeceği meblağlarda puro küllükleri yapılmış. Yapıldığı malzemeye göre fiyat aralıkları değişen puro küllüklerinin en ucuzu yaklaşık Kırk Türk Lirası civarında. Üzerinde yapan firmanın kendi isteğine göre koyduğu birbirinden farklı imgeler ya da amblemler bulunuyor genellikler. Geniş yataklı puro küllüklerinin en ucuzu yaklaşık Kırk Türk Lirası iken en pahalı olanı ise yaklaşık Sekiz Yüz Türk Lirası civarında! Bir küllüğün Kırk türk Lirasını bile hak ettiğini düşünmez iken Sekiz Yüz Türk Lirasına puro küllüğü yapmışlar. Fiyat aralıkları ne yazık ki puro küllüklerinde oldukça uçuk. Ancak tabi bu puronun sevdalılarına kalmış bir karar.

HANGİ FİYAT PURO KÜLLÜĞÜ KULLANIM İÇİN İDEAL?

Puro sevdalıları için bile çok uçuk olan puro küllüklerinin fiyat aralıkları konusunu biraz daha araştırdık. İhtiyacınızı karşılayacak ve çok da büyük bir meblağ ödemeyeceğiniz puro küllükleri yaklaşık Altmış ile Seksen türk Lirası arasında değişiyor. Diğerlerine kıyasla tabiki en kalitelisi ya aen güzeli diyemiyoruz. Ancak tek kişilik bir puro küllüğü hem sizin işinizi görecek ve hem de size yeterli olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ