Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kullanırken Hassas Noktalar Nelerdir?

23 Şubat 2018

Puro kullanırken hassas noktalar nelerdir dediği zaman, aslında birçok farklı detay aklımıza gelmelidir. Bunları sizlere bu yazımızda aktarmaya çalışacağız. Öncelikli olarak bilinmesi gerekir ki, puroya yeni başlayanlar için en önemli nokta hafif bir puro tercih etmektir. Çünkü ağır purolar, sizlere zarar verebilir. Yani daha doğrusu almış olduğunuz keyfe zarar verebilir.

Çünkü puro bir keyif işidir ve bunu keyifli bir şekilde tüketmek gerekir. O yüzden dolayı sizlere özellikle yeni başlayanlara tavsiyemiz kesinlikle dikkatli tüketmeleri olacaktır. Ayrıca uzun müddettir, kullananlar için en önemli tavsiyemiz puro aksesuarları edilmelidir. Böylece aldıkları keyfini daha yukarı çıkacağından emin olabilirsiniz.

Puro Aksesuarları Nelerdir?

Puro aksesuarlarının arasında çakmak, delici, makas, nemlendirici, küllük gibi birçok farklı malzeme bulunmaktadır. Ayrıca bir çelik kılıf da edinebilirsiniz. Bu tarzda malzemeleri artık çok kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz.

İnternet siteleri bu tarz ürünlerin sizlerle buluşturuyor ve çok rahatlıkla sizler de bu tarz malzemeler de bulabiliyorsunuz. Ancak her birinin gerçekten de çok büyük faydası bulunmaktadır ve böylece sizler de purolardan da aldığınız keyfi arttırabilirsiniz.

Puro Aksesuarları Ne İşe Yarar?

Puro aksesuarları kullandığınız zaman puronuzu çok daha rahat bir şekilde kullanma şansına sahip oluyorsunuz. Örneğin bir nemlendiriciyle puromuzu nemlendirerek, daha uzun müddet aynı tadı alabildiğiniz gibi makas sayesinde, aynı zamanda da bulunduğu gün içerisinde çok daha rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Çakmak sayesinde nefesinizi tek bir çektiğinizde direkt olarak turumuzun tutuşmuş olduğunu veriyorsunuz. Kısacası bu tarz avantajları ve fırsatlarıyla gerçekten de aksesuarlar sizler için çok önemli bu tarz ürünleri de çok rahatlıkla internet siteleri üzerinde ulaşabiliyorsunuz. Sizler de işleminizi bu şekilde gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz.

Puro Kullanımında Önemli Noktalar

Puro kullanımı ile ilgili olarak aslında bilinmesi gerekir ki, normal sigara gibi veya nargile gibi tüketilen bir ürün değildir. Puro biraz daha farklı bir şekilde tüketilmektedir. Dumanlı çektiğiniz zaman, ağız içerisinde döndürmeli ve dil altındaki tükürük bezlerine göndermeniz gerekir. Burada tat alınır ve bundan sonra dumanı dışarı verilir. Bunun yanı sıra, şunu bilmek gerekir ki, aç karnına tüketilmesi önerilmez. Tok karnına hatta yanımda kahve veya türevi bir ürünle tüketmek çok daha iyi sonuçlar verecektir. En azından almış olduğunuz aromadan da tadını arttırmış olacaktır. Bu şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ