Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kullanımı Hakkında İnce Detaylar

Puro kullanımı hakkında bilinmesi gereken bir çok detay bulunmaktadır. Aslında ana vatanı Küba olması ile birlikte günümüzde birçok farklı ülkede üretilecek sunulmuş bulunmaktadır.

İki bunların içerisinde Türk menşeli ürünler de bulunmakta ve neredeyse artık Küba’da üretilen ürünler yakalanması sağlanmıştır. Bu yüzden dolayı sizlere de böyle bir ürün kullanabilirsiniz. Ayrıca fiyatları konusunda da şunu söylemek gerekir ki, günümüz standartlarında sigara fiyatları da göz önünde bulundurulduğunda, aşağı yukarı aynı fiyatlara gelmektedir. Bir puro sadece bir günde tüketilebilir. Bu yüzden dolayı daha çok daha farklı bir deneyim de yaşayabilirsiniz. Ayrıca aromatik bir ürün de tercih ederek, bir nevi nargile keyfi de yaşama şansına sahip olabilirsiniz.

Puro Nasıl İçilir?

Puro içimi ile ilgili elbette ki birkaç detay bulunmaktadır. Öncelikli olarak şunu bilmek gerekir ki ağız kısmı ve arka kısmı kapalı olduğu için sizlere tavsiyemiz bir makas ve delici ile bu işlemleri gerçekleştirmenizdir.

Puroya ait kendi aksesuarları arasında, sayılan bu tarz ürünlerde bu işlemi çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hatta çakmakta puro çakmağı tercih ederseniz, sizler için çok daha iyi olur. Çünkü hızlı bir şekilde yanlış yapması sizler için daha avantajlı olacaktır. Zor yanan normal çakmaklar puronun zor tutuşmasına sebep olacaktır. Bu da istediğiniz keyfini vermemesi gibi bir durum ortaya çıkarabilir.

Puro İçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Puro içerken dikkat edilmesi gerekenler denildiği zaman, bilinmesi gerekir ki, aslında puro dumanı dil altındaki tükürük bezlerine gönderilir ve bundan sonra dışarı bırakılır. Bu yüzden dolayı ağızda tükürük oluşması durumunda, kesinlikle bunun tükürülmesi gerekir.

Sizlere tavsiye edilen aslında kahve veya türevi bir ürün ile kullanım yapmanızdır. Bunun sebebi de aslında budur. Yine tükürük oluşmaması ve daha sağlıklı bir şekilde tat almanızdan kaynaklanmaktadır. Özellikle yeni başlayanlar için de öneriler bulunmaktadır.

Yeni Başlayanlar İçin Puro İçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yeni başlayanlar için özellikle dikkat edilmesi gereken nokta, hiç kuşku yok ki, hafif bir puro tercih etmektir. Yani sert bir puro tercih ettiğiniz zaman, için bir de zor olacaktır. Özellikle alışana ve o aramaya gidene kadar hafif bir puro tercih etmeniz sizler için çok daha avantajlı sonuçlar doğuracaktır ve böylece kurulan almış olduğunuz tadı da daha yukarı çekebilirsiniz. Bu yüzden bu tarz detaylara dikkat etmek ve buna göre bir puro seçmek gerekmektedir. Ayrıca, puro aksesuarları da daha avantajlı olarak kullanılmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ