Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kılıfları

10 Temmuz 2018

Puro kılıfları deriden yapılan malzemesiyle puronun kurumadan saklanması için ideal bir yapıya sahiptir. Kendine has içimiyle farklı bir keyfi yansıtan geleneksel kültür olarak kabul edilen puronun tütünün kurumaması ve özenle saklanması gerekir. Yaygın olarak kullanılan cohiba puro kılıfı çeşitleri arasında tekli, ikili, üçlü olarak hazırlanan kılıflar seyahatlerinde purosunu götürmek isteyenler için idealdir. Puro taşıma kılıfı olarak da bilinen purolar için hazırlanan saklama kılıflarını sitemizden temin edebilirsiniz.

Puro Kılıfları Puronuz İçin İdealdir

Hakiki deriden yapılan kılıflar puro severlerin vazgeçemedikleri aksesuarlarının başında gelir. Hediyelik olarak sevdiklerinize alabileceğiniz bir o kadar gösterişli ve kaliteli ürün özel kutusuyla gönderilir. Dupont puro kılıfları kadar etkili olan bir diğer seçkin marka lecerf puro kılıfı sitemizde zevkinize uygun renkleriyle sipariş verebilirsiniz. Puronuzu dış etkenlerden koruyan ve nemli ortamda muhafaza edilmesini sağlayan kılıflar kendine has saklama kültürü için ideal ürünlerdir. Akşam yemeği için dışarıya çıkarken yanınıza alacağınız tekli puro kılıfı yemek sonrası keyfiniz için yeterli olacaktır. Puro kılıfları modellerini inceleyebilir ve istediğiniz ürüne hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Puro Çakmakları

Purolarınızda en iyi verimi alabilmek, uygun olan puro çakmağı kullanmakla başlar. Diğer aksesuarlarda da olduğu gibi kesicilerin de bazı özellikleri bulunur. Buradaki asıl amaç, puronuzu en etkili bir biçimde kesebilmek ve kesimi yaparken de puro makasını kolaylıkla kullanabilmenizdir. Üretim koşulları ve biçimlerine göre birçok halka göstergeleri mevcut olan kesiciler de bulunmaktadır. Çakmaklar yaşantımızda sık sık kullanmış olduğumuz ve bu sebeple de günlük yaşantımızın resmen değişmez parçaları haline gelmiştir. Çakmakların pek çok farklı markası, çeşidi ve figürü bulunmaktadır. Bununla beraber çakmak modelleri arasında kullanım tarzına göre de farlılıklar görülebilmektedir. Bu yüzden sigara için kullanılan çakmak çeşitleri ile diğer kullanımlar için yapılan çakmak çeşitleri farklılık gösterebilmektedir. Örneğin sigara için yapılmış olan çakmaklar arasında basmalı ve çevirmeli çeşitler kullanılmaktayken, pipo ve puro için kullanılan çakmak çeşitleri ise daha sıra dışı tasarım ile önümüze gelmektedir. Çakmaklar insan yaşamında bu derece mühim olmaktayken kullanım alanına göre sigara, pipo ve puro çakmağı gazı da son derece önemli durumdadır.

Çakmak modelleri ve markaları

Günümüzde her bağlamda üretimin yükseliş göstermesiyle birlikte, ürün modelleri de aynı şekilde yükseliş göstermektedir. Bu bağlamda piyasaya sürülmüş olan hepsi birbirinden farklı çakmak modelleri de insanlara birbirinden farklı modeller sunuyor. Farklı motif ve modellerde üretimi gerçekleşen bu ürünler sayesinde pek çok insan birden fazla seçeneğe sahip olmaktadır.

Ürün bolluğu ile birlikte pek çok marka da piyasadaki yerini alarak ciddi bir rekabet ortamına girmektedir. Bu durumda piyasada mevcut olan dupont, zippo, cohiba ve bunlarla aynı çakmak modelleri göze çarpmaktadır. Çok büyük bir kullanıcı kitlesini elinde bulunduran bu markalar, yapmış oldukları birinci sınıf kaliteli çakmak çeşitleri ile piyasadaki varlıklarını devam ettirerek git gide büyümektedirler.

Çakmak fiyatları hakkında

Herhangi bir ürün ile alakalı olarak çeşitlilik ve marka ne derece önemliyse, bu ürünün fiyatı da o derece mühim olmaktadır. Hatta daha çok tüketicilerin dikkatini çeken ilk husus, eldeki ürünlerin fiyatlarıdır. Bu yüzden dünya genelinde bilinen marka zippo çakmak fiyatları da meraklılarını oldukça ilgilendirmektedir. Bu yüzden bu ürün sunmuş olduğu kalite ile fiyatını hak eden bir ürün olarak önümüze çıkmaktadır.

Bilinen bir diğer marka ise dupont şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bu marka da kullanıcılarının hizmetine sunmuş olduğu çakmaklarda birinci sınıf kalitesi ile göze çarpmakta ve dupont çakmak fiyatları sıra dışılığıyla da dikkat çekmektedir. Farklı kalite, çeşit ve fiyatları ile dupont mutlaka görülmesi gereken bir marka olmuştur.

Çakmak Gazı Hakkında

Farklı model ve çeşitler şeklinde üretilen çakmaklar hususunda bilinmesi gereken colibri çakmak, yapmış olduğu monza ürününü puro severler ve çakmak koleksiyonu yapanlar için hazırlamıştır. Bu ürün turbo jet yanmaya sahip olmakla beraber, ergonomik ve kolay kullanılan bir yapıda yapılmaktadır.

Çakmak gazı, çakmakların değişmez parçalarından biridir. Bunu gayet iyi bilen bir marka olarak colibri çakmak gazı üretmeye devam etmektedir. Bu bağlamda yapmış olduğu colibri Premium gaz altı defa rafine edilmekte ve içinde bulunan yağ ve kiri bünyesinde barındırmamaktadır. Bu da çakmağın çok daha uzun ömürlü çalışmasına neden olmaktadır. Bu gaz, çakmaktaki tıkanma ve tek seferde yanmama sorununu engellemekte ve tüm çakmaklarda kullanılabilmektedir. Dünyamızın en saf ve en temiz yanıcı çakmak gazı olmaktadır. Bununla beraber puro ve sigaranın tadını asla değiştirmemektedir. Bu biçimde üretimi çok büyük bir düzenle yapılan puro çakmağı gazı bütün insanlara kaliteli ve keyifli bir içim imkânı sunmaktadır.

Puro çakmaklarının çeşitleri nelerdir

Çakmakların markalara göre fiyatlarının farklı olması, puro çakmaklarında bol çeşitliliğin olduğunu göstermektedir. Birçok model ve figürler ile yapılmış olan çakmaklar vesilesiyle, puro çakmakları bakımından beğendiğiniz çakmağı seçebilirsiniz. Çakmak seçiminizi yaparken ne tür özellikte çakmak istediğinizi bilmeniz kâfi olacaktır. Bunun dışında ki yapacağınız seçiminiz, tamamen sizin beğenilerinize kalacaktır.

Puro çakmaklarının fiyatları

Fiyat, yapılan alışverişde kaliteden sonra gelen en önemli bir diğer konudur. Bu nedenle puro çakmağı alırken kişinin fiyatlara göre de hareket etmesi de gayet olasıdır. Model ve özelliklere göre değişen fiyatlar, en ucuzdan en pahalıya göre değişebilmektedir. Birçok seçenek olduğundan herkesin puro çakmağına sahip olması mümkündür. Pahalı olan puro çakmaklarının çok daha kaliteli ve dayanıklı olacağından emin olabilirsiniz. Renk ve marka olarak sevmiş olduğunuz puro çakmağının uygun fiyatlı olması için diğer model seçeneklerini de görerek, bunun neticesine göre alışverişinizi yapın.

Puro çakmaklarının özellikleri nelerdir?

Özellikleri ile diğer tüm çakmaklardan farklı olarak da dikkate alabilirsiniz. Geliştirilmiş olan puro çakmaklarının mevcut olduğu birçok sayıda özellik, puro yakmak için tercih edilmesindeki en mühim sonuçlar arasındadır. Aşağıda verdiğimiz kriterler üzerinden siz de alacağınız puro çakmağının nasıl olmasını istediğinizi seçebilirsiniz.

  • Çakmağın alevi: Mühim bir özellik olan, aldığınız çakmağın alevidir. Alev derecesi ayarlanabiliyorsa, bu şu anlama gelmekte: kişi hem büyük purolarını hem de ince purolarını problem yaşamadan yakabilir. Bu nedenle çakmağı satın almadan önce jet alevi olup olmadığına, alev derecesinin ayarlanma özelliğinin olup olmadığını öğrenmelisiniz.
  • Paslanma: Puro çakmağının uzun ömürlü kullanımının olması için paslanmaz olması gereklidir. Bu nedenle çakmakta kullanılan malzemenin ne tür malzeme olduğunu öğrenin. Zarar görmemesi ve uzun ömürlü kullanım için kaliteli malzemelerden yapılmış olan ürünleri seçin.
  • En güzel hediye seçeneklerinden biri
  • Puro çakmağıher daim çok güzel ve çok özel bir hediye seçeneği olmuştur. Zaten puro içmek özel bir zevktir. Siz de sevdiklerinize bu hobiyi kolaylaştırmak için çok daha makul bir hediye almış oluyorsunuz. Eğer puro içimi ile bir ilginiz yoksa puro çakmağı nedirve nasıl kullanılır gibi konuları araştırmanızı öneririz. Bu noktadan sonra da hediye alacağınız kişinin beğenisine en uygun çeşitleri seçebilirsiniz. Onları en iyi biçimde tanıyan sizsiniz ve tabiki sevdikleriniz için her zaman en iyisini almak istersiniz. Aldığınız hediyeyi gördükleri zaman çok mutlu olacaklar ve sizi her zaman en iyi şekilde hatırlayacaklar. Bu da sizi çok mutlu edecek bir husus olacaktır. Fiyatları da tabiki kafanıza takılan bir başka konu olabilir. Bu konuda sizi hiç düşündürmesin. Sonuçta hediye planlamasına geçmeden evvel onun için belli bir miktar mabla ayırıyorsunuz. Bu çakmaklardan her cebe uygun güzel bir adet bulup alabilirsiniz. Hepsi birbirinden şık olan bu tasarımlara sahip birçok model sizleri bekliyor.
  • Puroyu saklama koşulu
  • Purolar dışarıdaki her türlü hava muhalefetinden etkilenir ve bu sebeple çok iyi biçimde korunması gereklidir. Özelikle de dışarı çıktığınızda şayet doğru puro kılıflarıkullanıyor iseniz, göreceğiniz beklentilerde daha etkili olacaktır. Bundan sebeple de her zaman için sağlıklı bir biçimde kullanım için puro kılıfına gerektiği kadar dikkat edilmelidir. Belirli bir dış yapısı olmalarının dışında, puronun ezilmesine, kötü etkilenmesine veya kırılmasını engellerler.
Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ