Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kılıfları Sayesinde Puronuzun Nemlenmesini Önleyin

Puro; kılı,aksesuarlar,puro çakmakları gibi bir çok ekstra ürün almanız gereken bir tütün ürünüdür. Tütün yapraklarından özenle seçilerek hazırlanan puronun içi ve dışı tütünle kaplıdır. Sigaradan boyut olarak daha kalın ve uzun olan puro ilk kez Küba içerisinde çıkmış ve buradan da yayılmıştır. Keyifli bir şekilde içim sağlayan ve inceleri de olan puro artık tobacco shoplardan rahatlıkla temin edilebilir. Markasına göre fiyatı da değiştiği için çok pahalı purolar bulabileceğiniz gibi daha makul fiyatlara da purolar bulabileceksiniz.

Puro Kılıfı Ne İşe Yarar?

Puro kılıfı bir diğer isimiyle puro kesesi olarak da bilinebilir. Özel olarak imal edilen bu ürün puroların korunması ve saklanması,kolay muhafaza edilebilmesi amacıyla oluşturulmuştur. Çünkü puro bir süre geçtikten sonra ömrünü kaybeden ve bozulan bir üründür. Bu nedenle iyi saklanması önemlidir. Ayrıca puronun kurumaması da önemlidir ve bu kılıfların genelde nemlendirici bir özelliği olması da onun artılarından biridir.En çok rağbet gören deri kılıflardır çünkü bunlar muhaza etme anlamında daha dayanıklıdır. Ancak renk renk ve farklı çeşitlerde bir  çok kılıf alabilirsiniz.

Puro Aksesuarları Almak Neden Önemlidir?

Puro aksesuarları almanın ne kadar önemli olduğunu sadece kılıftan bile anlayabilirsiniz.Çünkü bunu sigara gibi saklayamaz ve sigara kadar kolay muhafaza edemez, tüketemezsiniz.Bu nedenle gerekliliklerini de yerine getirmeniz gerekir. Puro yakmak için gereken puro kesicilerinden ve çakmaklardan almalı hatta içerken size rahatlık sağlaması için puro küllüğü de edinmelisiniz. Bunları kolaylıkla internetten satış yapan online tobacco shoplarda da bulabilirsiniz.

Puro Nasıl Yakılmalıdır?

Puro yakacağınız zaman dikkat etmeniz gereken onu sigara gibi düşünmemenizdir. Sigarayı ağızınıza alıp yaksanız da puroda göstereceğiniz tavır daha farklı olmalıdır ve puro yakarken bunu elinizde tutmalı, tam olarak yandığına emin olmadan tütünü içinize çekmeye çalışmamalısınız. Ayrıca uç kısmından delikler açmazsanız yapraklarının ucu yanacak ve tütün acımsı bir tat alacaktır. Bunun olmaması için kesicilerle puronun uç kısımını da delmeniz son derece önemlidir. Bu nedenle puro içerken  gerekliliklerini yerine getirmelisiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ