Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kılıfı Ucuza Bulunur mu?

Puro özel bir yaprak tütünün ya da yaprak tütününün parçalarının , tütün yaprağına sarılıp elde edilen bir sigara türüdür. Herkesin beğenmediği ya da çok fazla kullanılmadığı gibi seven ve özellikle aksesuarlarını almaya özen gösteren kesimler de var. Puro küllüğü, puro nemlendirici, puro makası, puru çakmağı ve daha bir çoğu satılan puro aksesuarlarından. Ucuz puro kılıfları ise en çok talebi olan puro aksesuarlarından biri. Puro kılıflarının bir çok seçeneği vardır. Renkten yapıldığı malzemeye kadar. Tabi malzeme de puro kılıfında oldukça önemli olduğu için fiyat aralığı çok da fazla genişlemiyor ne yazık ki. Yani bir puro kılıfının çok ucuz diğerinin ise çok pahalı olması gibi bir durum söz konusu değil. Genel olarak bir çoğu aynı fiyat aralığında.

UCUZ PURO KILIFLARI

Ucuz puro kılıfları genelde kaliteli malzemelerden yapılmaz. Puro yaprak tütünü ile doldurulup, yaprak tütünü ile sarılır. Bu yüzden tütünlerin kurumaması, dökülmemesi gerekir. Çünkü puro zaten sert bir çeşit sigaradır ve kuruyan tütün ya da yaprak ile içilemeyecek kadar sert bir hale gelir. Bu durumun olmaması için puro kılıfları deri malzemeler ile yapılır. Deri dışarıdan havayı çok geçirmez ve puronun bulunduğu haznenin biraz daha nemli kalmasını sağlar. Böylelikle puronun sarıldığı dıştaki yaprak ile içinin doldurulduğu parça yaprak tününü kuruyup dökülmez. Aynı zamanda da dıştaki yaprak soyulmaz. Ucuz puro kılıflarını yurt dışından getirtebileceğiniz siteler var. Ancak gelen kılıflar purolarınızı iyi saklayacak özelliklerde olmayacaktır.

KALİTELİ PURO KILIFI NASIL OLMALIDIR?

Ucuz puro kılıflarından bahsetmişken bir de kalitelisinden bahsetmemek olmaz. Kaliteli puro kılıfları gerçek edri malzeme ile yapılır. Deri çok fazla hava alıp puroyu kurutmaz ama aynı zamanda içine de rutubet yapıp puroyu bozmaz. Genelde boy boy olurlar ve sizin kullandığınız puronun boyutuna göre kılıf seçimi yapmanız gerekiyor. Ucuz puro kılıfları ikiden çok daha fazla puro haznesi bulundurur iken kaliteli olanlar genelde iki ya da üç tane puro haznesi bulundur. Sadece bir kez para vereceğiniz için kaliteli olanı almakta fayda var.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ