Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Kesicileri Sayesinde Puronuzu Doğru Yakın

13 Şubat 2018

Puro kesicileri sayesinde puronuzu daha düzgün yakmak ve tam olarak keyifli bir içim sağlamak mümkün. Çünkü sigaradan çok faha farklı bir yakım tarzı olduğunu söyleyebileceğimiz purolar Küba içerisinde doğan ve geleneksel olarak Küba’da tüketilen tütün ürünlerinin başında gelir. Genelde zengin sınıfının içtiği bir ürün olarak lanse edilmesi puroların en belirgin özelliğidir. Ancak yine de her bütçeye uygun puro bulabileceğiniz için bu anlayıştan uzaklaşmanız en doğrusu olacaktır. Sigaradan daha uzun ve kalın olan purolar tütün kalitelerine göre de değişmektedir. İnternetten tobacco shoplara kadar pek çok yerde bulabileceğinizi de söyleyebiliriz.

Puro Yakmanın Püf Noktaları Nelerdir?

Puro yakmak için belirli başlı püf noktaları vardır. Örneğin puronun uç kısımını delicilerle delmekve kesmek bunların başında gelir. Puro için özel olarak üretilen delicileri rahatlıkla bulabilirsiniz. Yaprakların uç kısımını da keserseniz bunun sonucunda ağızınıza acı bir tat geleceği için kesim işlemine dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca puroya ateş tutarken ağızınızda olmaması gerekir. Sigara gibi ağızda tutularak yakılmaz ve elinizde dumanlar havaya fazlaca yükselene kadar ateşe tutmalı ve tam olarak yandıktan sonra ateşten çekmelisiniz.

Puro Aksesuarları Nelerdir?

Puro aksesuarları nelerdir diye merak ediyorsanız  bir çok farklı ürün bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Çoğunu almanız keyifli ve gerçek  bir puro içimi deneyimi yaşamanız için şarttır. Örneğin az önce bahsettiğimiz puro delicisini almazsanız tütünün tam olarak tadını alamayabilir ya da acımsı bir tat hissedebilirsiniz. Bunun haricinde puro küllükleri alabilir, puro çakmakları ve kılıflarını da satın alabilirsiniz.

Puro Markaları ve Fiyatları Nasıldır?

Yüzlerce puro markası olduğu için yüzlerce de puro fiyatı olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik minimumve maksimum fiyat arasındaki uçurum purolar hakkında ortalama bir fiyat vermeyi de zorlaştırır. Çok özel tütünlerle üretilen kimi purolar binlerce dolara satılırken kimi puroları da sadece bir kaç dolara alabilirsiniz. Almak için tobacco shoplara bakabilir, özellikle aradığınız markaları bulmak için internet bazlı satış yapan tobacco mağazalarına da göz atabilir ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ