Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro İle İlgili Bilinmeyen Gerçekler

Puro ile ilgili olarak şunu bilmek gerekir ki sigara kullanıcısı olmayan insanlar bile puro kullanabilmektedir. Aslında bunu söylediğimiz zaman, belki de belirli bir tepki alabiliriz. Ancak şu da bir gerçek ki, gerçekten de günümüzde artık bu tarz kullanıcılar olabilmektedir.

Sizler de hatta bu tarz bir kullanıcı olabilirsiniz. Bu yüzden dolayı da, bu yazıyı detaylı bir şekilde okumak sizlere de fayda sağlayacaktır. Aslında puronun en büyük avantajı tam anlamıyla içinize çekilmek yerine, ağızda tutularak dil altındaki tükürük bezlerinde işlerin bitirilmesidir. Bu yüzden dolayı, daha aslında iç kısma zarar vermemektedir. Sizlere bu konuda daha detaylara hakkında bilgi verelim.

Puro Nasıl Kullanılır?

Kullanma konusunda özellikle yeni başlayanlar için bilinmesi gereken en önemli nokta aslında yeni başlayanlar için hafif veya orta hafif bir ürün tercih etmenizdir. Çünkü tat almak istiyorsanız, yani yeni başlayan biri iseniz ve programda gerçekten tat almak istiyorsanız, bu durumda böyle bir ürün tercih etmeniz sizler için sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.

Aksi halde istemiş olduğunuz sonuçları alamazsınız, sert bir puro seçmek özellikle sizlerin aromasından istediğiniz sonucu almamanız gibi bir durumu ortaya çıkaracaktır. Bu yüzden dolayı da dikkatli hareket etmek gerekir. Ayrıca içinize çekmek değil, ağız kısmında döndürmek önemlidir. Yani duman dil altındaki tükürük bezlerine geçmesi gerekir. Bu tip şeylere dikkat ederek hareket etmek gerekir ve elbette ki bazı özel aksesuarları bulunmaktadır.

Puro Aksesuarları Nelerdir?

Puro aksesuarları denildiği zaman, çakmak, makas, delici, kılıf, küllük, nemlendirici gibi birçok farklı aksesuar aklımıza gelmektedir. Bir puro nemlendirici sayesinde, uzun her zaman için ilk günkü gibi olmasını sağlayabilirken, aynı zamanda puro çakmağı sayesinde, çok daha rahat bir şekilde yakabilir. Puro makası sayesinde de dilerseniz ara vererek belirli zamanlarda içip belirli zamanlarda sonrasında devam ederek bu şekilde de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Puro Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Puro ile ilgili olarak şunu söylemek gerekir ki, aç olarak puro tüketmemek gerekir, az önce zaten yeni başlayanlar için dikkat edilmesi gereken noktayı söylemiştik. Bunun yanı sıra, yine az önce bahsettiğimiz gibi makas önemlidir. Çakmak çok önemli bir durumdur. Çünkü normal bir çakmak ile yakarken, puroda yoğun bir tütün olması sebebiyle, biraz uzun süre içinize çekmeniz gerekir ve bu da aslında keyfinizi kaçırabilecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ