Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro İçmek İsteyenlere Önemli Öneriler

Puro içmek isteyenler için bu yazımızda sizlere her türlü bilgiyi aktarmaya gayret göstereceğiz. Puronun öncelikli olarak şunu bir ayrılması gerekir. Her ne kadar sigara gibi bir tütün ürünü olsa ve nargile gibi sulu bir ürün olmadığı için sigaraya benzetirse de aslında sigara ile kesinlikle alakası olmayan bir üründür.

Çok daha özellikli ve farklı bir ürün olarak sunulmaktadır. Bu yüzden dolayı da biçiminde de birçok nüans vardır ve bunlara uygun olarak içmek gerekir. Özellikle yeni başlayanlar için bu yazımızda bütün bilgileri sizlerle paylaşmaya ve daha net bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için yardımcı olmaya gayret göstereceğiz.

Yeni Başlayanlar İçin Puro Önerileri Nelerdir?

Yeni başlayanlar için öncelikli olarak önerimiz, kesinlikle hafif bir puro ile başlamalıdır. Çünkü puro zaten ağır bir tattır. Bir de sert bir puro ile başlarsınız, gerçek anlamda zorlanırsınız ve bu içim sırasında şunu da bilmek gerekir ki, normal şartlarda puro ağızdaki tükürüğü bitirecektir ve bazen çok sert olanlar çok uzun süre içmiş olsanız dahi şekerinizi düşürebilir.

Bu yüzden dolayı da bu tarz şeylere dikkat ederek puro tüketmek gerekir. En azından seçiminizi bu şekilde yapmak gerekir.

Yeni Başlayanlar Nasıl Puro Tüketmelidir?

Puro içerken aslında yeni başlayanların da eski kullanıcıların da bilmesi gereken öncelikli olarak bir kahveyle tüketmek, hem aromasını daha iyi duruma getirecek, hem de aynı zamanda da daha keyif verecektir.

Bunun yanı sıra şunu da söylemek gerekir ki, az önce de söylediğimiz gibi ağızdaki tükürüğü bitirecek ve biraz daha kuruluk oluşturacağı için sizlere tavsiyemiz bir su bunu buzlu olarak da tercih edebilirsiniz.

Yanınızda bulundurmanız sizler için çok daha iyi sonuçlar verecektir ve elbette ki burada kesim özellikleri ve nasıl yaptığınız gibi aksesuarları nasıl kullandığınız da önemli olmaktadır.

Puro Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

Puro aksesuarları hakkında şunu bilmek gerekir ki, birçok farklı aksesuar bulunmaktadır. Elbette bazıları estetik olarak, örnek vermek gerekirse, küllük bulunurken, aynı zamanda bazıları basit gibi gözükse de çok önemlidir. Örnek vermek gerekirse, bir çakmak, bir makas gerçekten de çok önemlidir. Çünkü puronun için keyfi öncelikle doğru bir kesimden başlar doğru şekilde kesilmemiş sadece ufak bir delik açılmışsa, özellikle yeni başlayanlar için ciddi sorun olabilmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ