Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro İçmek İçin Bir Çok Sebebiniz Var

Puro içmek artık sadece zengin sınıfın yaptığı bir eylem değil. Tobacco shoplara baktığınız zaman bir çok bütçeye uygun puro satıldığını göreceksiniz.Küba içerisinde ortaya çıkan puro her ne kadar sigaraya benzese de aslında sigaradan tarz ve içim olarak çok daha farklıdır diyebiliriz. Hem içi hem de dışı tütün olan bu ürün daha uzun bir içim sağlar.Yakış tarzları ve içimleri de farklıdır. O nedenle sigara gibi düşünmemeli ve çok farklı olduğunu bilerek davranmalısınız. Bu nedenle yakarken de sigarayla benzer yakmamanız önemlidir.

Puro Yakarken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Puro yakmanın basit olduğunu ve bunun için sigaraya benzer bir yakma stili geliştirildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Çünkü puro yakmak için kesinlikle puroyu ağıza almamalısınız. Sigarayla ayrılan en önemli farklarından biri de elde yakılacak olmasıdır. Ayrıca purolar için özel üretilen çakmakları da kullanabilirsiniz.

Puroyu yakacağınız zaman ucunu da kesicilerle delmeniz gerekir. Ancakdoğru kesemezseniz bu uç kısımdaki tütün yapraklarına zarar verecektir ve bunun sonucunda içim esnasında ağızınıza acı bir tat gelecektir. Bu nedenle mutlaka puro kesici ve delici aksesuarları almanız önerilir.

Puro Aksesuarları Neden Alınır?

Puro aksesuarları almak istiyorsanız bunun için internette bakabileceğiniz bir çok site olduğu gibi tobacco shoplara da gidebilirsiniz. Çok sayıda tobacco shop olduğu için çeşitlilik anlamında çokürün bulacaksınız. Ayrıca internetten aldığınız ürünler kısa sürede evinize kadar gelecektir. Dilerseniz internette satılan setleri de alabilirsiniz. Bu setler size daha büyük pratiklik sağlayacaktır. İçerisinde puro kılıfları, puro kesicileri ve delicileri, çakmakları ve benzeri ürünler olacaktır.

Puro Fiyatları Pahalı mıdır?

Puro için ortalama bir fiyat söylemenin ne derece zor olduğunu herkes bilir. Çünkü tütün kalitesine göre çok yüksek meblağlara puro bulabileceğiniz gibi daha ucuz fiyatlara da puro bulabilirsiniz. Yani tanesine binlerce dolar verebilir ya da sadece 10-20 dolara da puro alabilirsiniz. Bu nedenle önceliği sizin bütçeniz belirleyecektir ve nasıl bir bütçeye sahipseniz ona göre puro bakabilir, internetten ya da tobacco shoplardan satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ