Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro İçimi Nasıl Yapılır?

Puro içimi ile ilgili olarak öncelikli olarak şunu söylemek gerekir ki, gerçekten de büyük bir keyif ürünüdür. Sizler de çok rahatlıkla bu içimi gerçekleştirebilirsiniz.

Elbette ki şunun altını çizmek gerekir ki, sağlığa zararlı bir üründür. Ancak içerken özellikle ciğere çekmemeniz gerekir. Zaten bunun sebebi de aslında yüksek nikotin oranıdır. İçerisinde bulunan yüksek nikotin çok daha ciddi zarar vereceği için çekmezsiniz, ayrıca şunu da bilmek gerekir ki puro az önce de söylediğimiz gibi bir keyif ürünüdür ve ağızda onun dil altındaki tükürük bezleri tarafından tadını almaya bakarsınız.

Zamanla kullanım arttıkça, daha rahat bir şekilde burundan da verebilir. Burada farklı tatların da olmuş olduğunu anlayacaksınız. Ancak yeni başladığınız zaman böyle bir şeye girmemeniz sizler için daha sağlıklı sonuçlar doğuracaktır.

Puro İçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Yeni başlayanlar için, özellikle puro içiminde dikkat edilmesi gereken en belli başlı nokta hafif bir puro tercih etmek olacaktır. Böylece sonuç çok daha sağlıklı bir şekilde sunulmuş olacaktır ve sizler de daha kaliteli bir sonuç almış olacaksınız. Bu yüzden de sizler de işlemlerinizi gerçekleştirmiş olabilirsiniz.

Puro İçerken Kullanılacak Aksesuarlar Nelerdir?

Puro içerken öncelikli olarak kesinlikle sadece puroya ait bir çakmak kullanmak gerekir. Ayrıca kullanılacak en önemli aksesuarlardan biri yine makas ürünüdür ki, bu makas ürünün de şunu söylemek gerekir ki, bazıları VCutter tercih etmektedir. Bazıları ise giyotinli makas tercih etmektedir.

Bizler özellikle sizlere yeni başladığımız durumlarda giyotinli makası tavsiye ederiz. Bu yüzden dolayı daha rahat bir şekilde kesim sağlayabilir ve daha rahat bir içim şansımız olur. Çünkü diğer delici ve VCutter biraz daha ufak bir delik açacağı için tam anlamıyla tadını almak konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bunlara da dikkat etmek gerekir. Bu sebeplerle puro aksesuarları kullanımı çok önemlidir.

Puro İçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

En önemli noktaların başında eğer puro vücudunuza ağır geldiyse, bu durumda sizlerin de yapması gereken, öncelikli olarak bir şekerli ürünler bu şekerin dengelenmesine sağlamaktır. Burada soğuk bir kola tercih edebilirsiniz. Ayrıca kullanırken de sizlere tavsiyemiz bir kahve ile birlikte kullanmalıdır. Böylece daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ