Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro İçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Puro ile ilgili olarak şunu bilmek gerekir ki, aslında Küba’dan yayılmasına rağmen, bütün dünyada artık günümüzde gerçekten de kullanılan ve beğenilen bir keyif ürünüdür. Aslında biraz tabii ki nargile mantığı ile yani aromatik bir ürün olması yanı sıra, öne çıkmaktadır.

Ağır nikotin sayesinde, çok fazla tüketilmemesi gerekiyor. Ayrıca şunu da söylemek gerekir ki aslında bu ürün ciğere çekilmez. Yani aslında ağızda kalır ve tükürük bezleri vasıtasıyla buradan tat alınır ve daha sonra duman dışarı bırakılır.

Elbette ki burada söylemek istediğiniz bu yüzden zararlı olmadığı değildir. Ancak sigara gibi bir tüketimi de söz konusu değildir. Yani keyfi olarak belki günde bir belki haftada 1 belki ayda bir içebileceğimiz bir üründür.

Puro İçimi Nasıl Yapılır?

Puro içimi ile alakalı olarak öncelikli olarak şunu bilmek gerekir ki, yeni başlayanlar için kesinlikle hafif bir puro tercih edilmesi gerekir. Çünkü sert purolar ciddi anlamda sizlere zarar verebilir.

Hatta şunu da söylemek gerekir ki, bazı sistemler bu kadar ki yıllarca kullanan ve puro konusunda ciddi anlamda bilgisi olan insanlara dahi zarar verebilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken şey, bu tarz bir durum olduğunda puroya devam etmek yerine, hemen şekerli bir ürünle bu şekerli bir çay olabilir ya da bir soğuk çay olabilir, bir kola olabilir, bu tarz bir şeyin aradaki şeker dengesini sağlamak ve bundan sonra devam etmek ya da bir mola vermek olacaktır.

Puro Aksesuarları Gerekli Midir?

 Puro aksesuarları kesinlikle gerekli olan malzemelerdir. Bakıldığı zaman sadece bir makas bir çakmak veya delici olarak gözükse de aslında sizlerin buradan kazanmanızı ve aromatik olarak daha keyfi maksimize etmesini sağlamaktadır. Bir çakmak ile çok ciddi anlamda önemlidir, eğer yanlış bir çakmak kullanırsınız, bütün aromanın dengesini bozacaktır.

Puro İçerken Önemli Noktalar Nelerdir?

Puro içerken, içinize çekmek değil ve ağızdan alınan tadına varmak gerekir ve daha sonra dumanı bırakabilirsiniz. Zaten buradaki olay ağızda bulunan tükürük bezleri tarafından bu tadın alınmasıdır. Yalnız şunu da bir artı parantez, özellikle belirtmek lazım, puro belirli bir zaman sonra ağız kuruluğu yapacağı için, sizlere tavsiyemiz buzlu bir suyla yanınızda tutmak ve bu ağız kuruluğundan kurtulmak olacaktır. Yalnız tükürük olması durumunda ağızda birikmesi durumunda, kesinlikle bu tükürüğünü yutamamanız sizler için en iyisidir. Çünkü ondan sonra ağzınız acı bir hal alacaktır ve içmiş olduğunuz puronun keyfini alamazsınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ