Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Delici Nasıl Kullanılır?

Puro yaprak tütüne sarılmış içi yaprak tütünü ya da yaprak tütün parçaları ile sarılmış olan bir tür tütün ürünüdür. Diğer sigaralara göre her açıdan daha büyüktür. Daha kalın ve aynı zamanda daha uzun olması sebebiyle herkes tarafından çok fazla sevilmez. Ağızda ağır ve acı bir tat bırakır. Türkiye’de çok fazla puro kültürü olmamasına rağmen birçok puro aksesuarı satılmaktadır. Bu puro aksesuarları purolarınızı koymanız için bir puro kılıfı olabilir. Hatta puronuzu yakmanız için bir puro çakmağı da olabilir. Puronuzun külle birlikte yanmasını ve yere paralel olmasını sağlayan geniş yataklı puro küllükleri de kesinlikle edinilmesi gereken aksesuarlardandır.  Ancak gerçek puro tiryakilerin kesinlikle aldığı puro delici en önemli aksesuardır.

PURO DELİCİLER NE İŞE YARAR?

Puro tiryakilerinin puro delici kullanmasının sebebi, puroyu içimi daha ağır hale getirmektir. Puroyu içimi daha hafif hale getirmek için de yine puro delici kullanılır. Puro deliciler bu yüzden farklı boylarda satılır. Oval ve keskin delici kısmı vardır. Bu delici kısım puronuzun kapağını delmek için kullanılır. Puronuzun kapağını ne kadar geniş delerseniz puronuz o kadar içimi ağır bir hale gelir. Aynı zamanda tam tersi olarak da ne kadar dar delerseniz puronuz o kadar içimi hafif hale gelir. Bu yüzden puro tiryakileri için puro delici aparat oldukça önemli bir aksesuardır.

PURO DELİCİLER NERELERDEN ALINABİLİR, İNTERNETTEN ALMAK GÜVENLİ MİDİR?

Puro Türkiye’de çok fazla tüketilen bir tütün ürünü değildir. Hem diğer sigaralara göre pahalı hem de içimi ağırdır. Bu yüzden puro kültürü Türkiye’de çok fazla yoktur. Puro kültürü fazla olmadığı için de mağaza ya da butiklerde puro aksesuarlarına rastlamak oldukça zordur. Bu yüzden internet üzerinden puro aksesuarları getirtilebilir. İnternetten puro aksesuarı almak dikkatli olursanız eğer son derece güvenli ve kolay bir yoldur. Çünkü puro delici gibi aksesuarlar biraz pahalı ürünlerdir. Aynı zamanda aldığınız aksesuarın yapıldığı malzemeye ya da yapım yerine bakmanız oldukça önemli bir konudur. Dikkatli olduğunuz sürece aldığınız hiçbir üründe sorun yaşamazsınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ