Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Çakmağı Ve Puro Aksesuarları

Çakmak modelleri arasında farklılaşan puro çakmağının birçok farklı özellikleri bulunuyor. Puro çakmağı ve puro aksesuarları arasında genellikle klasik modeller tercih edilir. Pro aksesuarlarında puro kesme ve delme ürünleri bulunuyor. Özel olarak tasarlanan puro çakmaklarına aynı zamanda çelik kesici aletler bulunuyor.

Puro aksesuarları tek ürün olarak temin edildiği gibi set halinde de satılıyor. Set içende puro tabakası, küllük, puro kesici, puro kılıfı ve çakmağı bulunuyor. Metal ve çelik kaplamalı ürünlerin yanında ahşap modellerde tercihler arasındadır.

Puro Çakmağının Özelikleri

Puro kalın bir tütün ürünüdür ve tek bir seferde puroyu bitirmek zordur. Bu nedenle, içilen puro ucu kesilerek yeniden içilmeye devam edilir. Puro çakmağının ile beraber kesme bıçakları aynı anda tasarlanmış üründür. Puro çakmağı ve puro aksesuarları alırken kaliteli ürünler seçmeye özen gösterin. Kesme bıçaklarının paslanmaz çelikten ve çakmağında yüksek alevli olması gereklidir.

Puro, özel tütünlerden üretilir. Ağır bir tütün ürünü olan puro, içerisinde kalın tütün taneleri vardır. Kalın taneli tütünle tek parça tütün yaprağı ile sarılır. Puro çeşitleri farklı aromalarda ve ince, kalın çeşitlerde bulunur. İnce purolar klasik çakmakla kolaylıkla yakılırken kalın purolar yüksek ateşli çakmaklarla yakılmalıdır.

Yüksek ateşli çakmaklar arasında ilk tercih edilen ürün zippodur. Rüzgârda sönmeyen özeliğiler bilinen zippo puro çakmakları arasında kullanılır. Üçlü ve ikili çakmaklarda puro çakmağı olarak kullanılır. Puro aksesuarları genellikle klasik ve sade tasarımlarda yapılır.

Puro Aksesuarları

Puro kullanan kişiler için birçok aksesuar ürünleri bulunuyor. Puro çakmağı ve puro aksesuarları set halinde de satışa sunulan ürünlerdendi. Aksesuarlarda metal, ahşap, süet ve deri ürünleri tercih ediliyor.

Puro aksesuarları, sigara ve diğer türün ürünlerine göre daha farklı tasarımlara sahiptir. Daha ağır duruna ürünlerde puro tabakaları daha büyük ve farklı bölmelerden oluşuyor. Daha küçük puro tabakası tercih etmek isteyenler için puro kılıfları bulunuyor. Kılıflar genel olarak deri ürünlerden yapılıyor ve çakmak koyma bölümünden oluşuyor. Tekli puro kılıfı ise tabaka ve büyük kılıflara göre daha küçük ve kullanışlıdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ