Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Aksesuarlarının Faydaları Nelerdir?

Puro aksesuarları faydaları nelerdir burada sizlere gerekli bilgileri aktarmaya gayret göstereceğiz. Ancak öncelikli olarak aksesuarlarında olduğunu ve bunun için ve faydasını biraz bahsetmek gerekir.

Şunu bilmek gerekir ki, aslında son zamanlarda sıkça kullanılan bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Bunların en büyük avantajı, aslında farklı bir tat vermesidir. Yani farklı aromalarda bir ürün alabiliyorsunuz ve farklı tatlara ulaşabiliyorsunuz.

Elbette ki bununla birlikte kullandığımız ürüne göre farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu aksesuarların nasıl kullanılması gerektiği ve ne gibi durumlar oluşturduğu hakkında biraz bilgi verelim.

Puro Çakmakları Nedir? Nasıl Kullanılır?

Puro çakmakları denildiği zaman, bilinmesi gerekir ki, aslında farklı çakmaklardır. Jet alev vermektedir. Çünkü puronun içerisindeki tütünün dolgunluğu sebebiyle, normal çakmakla yakmak istediğinizde, birkaç sefer içinize doğru dumanı çekmeniz gerekir.

Bu da belirli bir yorgunluk verecektir. Oysa ki puro bir keyif ürünüdür ve keyifli bir şekilde içilmesi gerekir. Burada da elbette ki işte rahatlık ön plana çıkmaktadır. Puro çakmağı size bu rahatlığı sunacaktır. Hızlı bir şekilde vermiş olduğu alev sayesinde, sizler de çok rahatlıkla puronuzu yakabileceksiniz.

Puro Delici Nedir? Nasıl Kullanılır?

Puro delici özellikle iki tarafı kapalı olan buralarda ve birçok puroda tek taraf açık da olsa, arka tarafının kapalı olduğunu görürsünüz. Bu tarz bir durumda puro delici kullanabiliyorsunuz.

Puro delici sayesinde, arka tarafı açılıyor ve duman çekmek için bir alan oluşuyor. Böylece burayı kullanarak sizler de puronuzu kullanabiliyorsunuz.

Puro Kesicileri Nedir? Nasıl Kullanılır?

Puro kesicileri ya da makaslı denilen olay sayesinde, sizler de daha rahat kuru içebiliyorsunuz. Çünkü burada iki nokta ortaya çıkmaktadır. Birincisi bazı puroların göreceğiniz üzere iki tarafı da kapalıdır ve yakmak istediğiniz anda bu makas sayesinde kesebilir.

Böylece yakımı sağlayabilirsiniz. İçimi de başlatabilirsiniz. Ayrıca puro içildiği takdirde, hemen hepsinin içilmesi gitmeye gerek yoktur. Örnek vermek gerekirse, içime başlarsınız, biraz ara verirsiniz sonra tekrar yapabilirsiniz.

Bu tarz farklılıkları nedeniyle bu makas sayesinde oynanan bölümü kesebilir. Sonrasında devam etmek için ayırabilirsiniz. Böyle bir avantajı da bulunmaktadır. Bu yüzden dolayı sizler de böyle bir kesici kullanırsanız, çok daha sağlıklı sonuç almış olursunuz.

Puro Nasıl İçilir?

Puro içimi ile alakalı olarak şunu bilmek gerekir ki, aslında normal sigara gibi bir içimin söz konusu değildir. İçinize doğru çekmez ağız kısmında çağırırsınız ve dil altındaki tükürük bezlerine gönderilir ve burada bir tat oluşması sağlanır. Bu şekilde kullanılır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ