Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Aksesuarları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

Birçok farklı puro aksesuarları gelmektedir. Sizlere bu yazımızda gereken bilgileri aktarmaya çalışacağız. Bilindiği gibi aslında puro ile ilgili olarak özellikle karikatürlerde karikatürize edilen şey, ağırlıklı olarak zengin insanların kalbur üstü insanların bunu içtiğidir.

Oysa ki puro biraz daha zevklidir ve fiyat farklılıkları da göz önünde bulundurularak, herkesin içebileceği bir üründür. Günümüzde sigaralarla karşılaştırırsak ve içim sıklığını da göz önünde bulundurursak, aslında puro çok rahatlıkla içilebilir bir üründür. Bir kaç yüzyıldır bir tütün ürünü olarak tüketilmektedir. Ancak bazı aksesuarları bulunmaktadır.

Puro Delici Ne İşe Yarar?

Puro delici denilen malzeme, aslında puronun delinmesini ve böylece sizlerin de içimini sağlayacaktır. Örnek vermek gerekirse, bir proje aldığınız zaman, 2 kısmı da kapalı olabilir. Bu yüzden dolayı, bir tarafı delebilir.

Diğer tarafında makasla kesebilirsiniz. Böylece iki tarafından da istediğiniz verimi almış olursunuz. Bir tarafı yakabilir diğer tarafından da delici vasıtasıyla dumanı içinize çekebilirsiniz.

Puro Makası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Özellikle içim tarafına doğru incelen özel puroları içmek için kullanılır. Hep beraber bir de puroları içerken, bazen durup sonra yapmak isteyebilirsiniz. Bu tarz durumlarda böyle bir makas kullanabilirsiniz.

Böylece sizler de buralardan daha iyi bir verim almış olur ve daha rahat bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada şunu da bilmek gerekir ki, normal makas kullandığınız zaman, istediğiniz gibi keyif alamazsınız. Çünkü, bu şekilde işlem yapmak istediğiniz zaman, istediğiniz gibi bir hava verilmez. Tütünlerin sıkışması gibi bir durum da ortaya çıkabilmektedir. Bu şekilde sizler de gereken hassasiyeti göstermeniz gerekmektedir.

Puro Farklılıkları Nelerdir?

Puro içimi ile ilgili olarak şunu söylemek gerekir ki, bir çok farklılık bulunmaktadır. Öncelikli olarak söyleyeceğimiz şey, elbette ki puronun içim şeklidir. İçerken içinize çekmek değil, dil altındaki tükürük bezlerini göndermek gerekir ve aç bir şekilde içmemek gerekir. Bu tarz ayrıntılarıyla aslında ön plana çıkmaktadır. Bu detayları sizler de bildiğiniz zaman, aslında farklı aramalara sahip bir çok farklı tütüne ve puroya ulaşabilirsiniz. En azından alırız keyifli daha da yukarı çıkarabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ