Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Aksesuarları Çakmak Nasıl Kullanılır?

Puro aksesuarları arasında olan çakmak aslında çok basit bir şekilde kullanılır. Normal çakmak gibi kullanılır ancak, burada asıl önemli olan şey çakmağın kendi avantajıdır. Yani normal bir çakmak kullandığınızda, purolar geç yanacaktır ve sizler de daha fazla duman çekmek zorunda kalacaksınız.

Bu arada daha başlarken kendinizi yoğurmuş olacaksınız. Ancak bu çakmaklar sayesinde alev daha hızlı bir şekilde çıkar ve tekniği sayesinde çok daha rahat bir şekilde yakılması sağlanır. Zaten aksesuarlar genel anlamda puroların tamamlayıcısıdır ve daha güzel bir şekilde keyif almanızı ve daha net bir şekilde puronozu kullanmanızı sağlamaktadır.

Bilindiği gibi zaten purolar aslında keyif ürünleridir ve bu şekilde yaklaşılması gerekir. Bu yüzden dolayı sizler de işlemlerinizi daha rahat ve kolay bir biçimde gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Puro Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Puro kullanımında öncelikli olarak yeni başlayanlar için dikkat etmesi gereken olay hafif bir puro ile başlamasıdır. Ayrıca makas edilmeleri gerekir. Çünkü puro makası sayesinde bir puroyu gün içerisinde iki üç defa yakabilirsiniz. Genellikle insanlar makas konusunda tam karar veremiyorlar.

Özellikle normal bir makasla kesmeyi deniyorlar. Oysa ki, bu puronun tütününün birbirine yapışmasına sebep olur puro makası özel bir makastır ve puronun boyutuna göre yapılmış bulunmaktadır. Böylece her ebatta makası puroyu çok rahat bir şekilde bir makas vasıtasıyla kesebilirsiniz ve hiçbir şekilde de sıkışma yapmayacaktır. Normal makasları bile daha avantajlı bir şekilde sizlere sunulur.

Puro Aksesuarları Konusunda Önemli Olanlar

Aslında burada ayırt etmek yanlıştır. Çünkü bütün aksesuarlar, aslında birbirinin tamamlayıcısıdır. Örnek vermek gerekirse, bir puro açtığınız zaman, deliciye ihtiyacınız var çünkü arka kısmını delerek dumanı çekeceksiniz. Makasa ihtiyacınız var, çünkü ağız kısmını keserek yakacaksınız.

Yakarken normal bir çakmak yerine, puro çakmağı kullanmanız gerekiyor ki, daha rahat bir şekilde yakasınız ve ilk yakışta keyif alasınız. Ayrıca küllük gerekiyor ki, normal sigara küllüğünü bildiğiniz gibi puronun kalan kısmını koyamazsınız. Bu yüzden dolayı ayrı bir küllük gerekmektedir. Ayrıca nemlendirici sayesinde, daha uzun ömürlü olabilir. Yani aslında aksesuar konusunda belirli bir aksesuar değil, bütün aksesuarlarının tamamı böyle olması gerekir.

Puro Aksesuarları Nereden Bulunur?

Şunu bilmek gerekir ki, günümüz standartlarında artık zaten teknoloji gelişmiş bulunmaktadır. Bu yüzden dolayı da proje ile ilgili olarak herhangi bir aksesuar istediğinizde çok rahatlıkla internet siteleri üzerinden bulabiliyorsunuz. İstediğiniz renk ve seçeneklerde ürünler mevcut böylece işlemlerinizi çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ