Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Aksesuarı Alırken Bilinmesi Gerekenler

Ayrı bir içim keyfi olması nedeniyle çok sık tercih edilen puro, uzun süreli ve verimli kullanımlar için aynı zamanda aksesuarlara da gerek duyuyor. İçerisindeki tütünün daha uzun süreli kullanımı, nemli kalması ve güvenilir bir şekilde saklanması için bu aksesuarların da kaliteli olanlarının tercih edilmesi gerekiyor. İnternet sitelerinde her puro aksesuarları satan sitelerle işlem yapılamamalıdır. Sadece güvenilir ve kurumsal olan internet sitelerinden işlem yapılmalıdır. Çünkü siteler, sahte ürünler de satabiliyor. Bu ürünlerin genelde yurt dışı menşeili olması da bu durumu daha müsait bir hale getiriyor. Belirli markalardan ürünler almanız daha doğru olacaktır. Bu ürünler kalitesini aynın zamanda fiyatından da gösterecektir. Setler halinde almak da yine bu noktada önemlidir.

Puro Aksesuarları Nelerdir?

Normal bir sigaradan ya da diğer tütün ürünlerinden farklı olarak daha dikkatli bir kullanım gerektiren puro, müstakil satıldığı gibi aynı zamanda aksesuarlar ile birlikte de servis edilebiliyor. Aksesuar seçiminde marka ve yapılan ürün kalitesinde dikkat etmekte yarar var. Lubinski, Cohiba, Romeo Y Juliette gibi markalar, sizlerin daha keyifli bir şekilde puro içmesine olanak tanıyacaktır. Bu ürünler, puro kılıfı, puro kesicisi, puro küllükleri, puro nemlendiricisi şeklinde farklı adlar ve görevler ile satılmaktadır. Dilerseniz bunları set olarak da alabilirsiniz. Kesici ve delici setli puro küllükleri, titanyum ve ahşap puro küllüğü, bakır ve delici puro küllüğü ile birlikte çok daha makul fiyatlarla böyle bir alım yapmak daha doğru olacaktır.

Puro Alırken Neler Bilinmeli?

Puronun çok kuru olmaması ve kolay içilebilir olması için taze tütünlerden yapılması gerekmektedir. Ayrıca puroyu tek seferde içmek mümkün değildir. Bu nedenle mutlaka güvenilir bir markadan koruma ve saklama kılıfı almak gerekebilir. Puro içerken sönmelere karşı dikkatli olmak için özel puro çakmakları kullanılabilir. Daha keyifli ve zevk sahibi içiler için özel puro küllükleri tercih edilebilir.

Puro Fiyatları Nasıl?

Belirli bir kesime hitap etmesi nedeniyle puro aksesuarları ve fiyatları biraz pahalı olabilir ancak özel indirimler burada avantaj sunabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ