Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipoyu Sadece Temel Reis Mi Kullanır?

Pipolar kült veya eski filmlerin kullandığı bir aksesuardır. Pipoları sadece filmlerde veya dizilerde görmeyiz aynı zamanda Temel Reis gibi çizgi dizilerde de görmek mümkündür. Pipoları genellikle denizcilerde görmeye aşinayız ancak pipo içen birçok tanıdık bulabiliriz. Sigara veya tütünden daha farklı ve çok fazla aksesuarı olan bu ürün son derece farklı ve şık bir görüntüye sahiptir. Pipolar çok farklı modellerde, çok farklı renklerde bulunabilmektedir. Bazen ağızlık kısmı fazla eğri bazen ise dümdüzdür. Tütünü tutan ve aynı zamanda yanan kısım farklı figürlerden oluşabilmektedir. Genellikle bu kısım geniş bir kâsenin tabanı gibi durmaktadır ancak bu kısım kareden de oluşan modeller vardır. Piponun renk skalası oldukça geniştir. Gece mavisi, kömür karası gibi çeşit çeşit renkleri mevcuttur. Ayrıca sadece ağaçtan yapılmaz. Oldukça değişik maddelerden yapılır.

Pipo kullanan arkadaşlarınız için vazgeçilmez aksesuarlar listesini aşağıda bulabilirisiniz. Aşağıdaki pipo aksesuarları sayesinde arkadaşınıza unutulmaz hediyeler verecek ve mutlu olmasını izleyeceksiniz.

  • Pipo Çakmağı: Diğer çakmaklardan farkı pipoların o kendilerine has şekillerinden ötürü sıradan çakmaklar ile pipo yanamaz veya çok zor yakılır. Bu pipo çakmakları son derece kullanışlı ve özel oluşudur. Bu çakmakları sıradan mağazalarda bulmak oldukça güçtür bu yüzden online alışveriş sitelerini önermekteyiz.

Ahşap Hediyelikler ile pipo arasındaki ilgi nedir diyebilirsiniz ancak ikisi çok ilgili nesnelerdir. Pipo içen birisi klasik olmayı, kahverengiyi seven birisidir. Pipo içen arkadaşınızın çalışma masasına küçük bir ahşaptan yapılma gemi veya ahşaptan yapılma bir sandık hediye ederek pipo ile sağlanan havayı tamamlamış olabilirsiniz. Ayrıca ahşap hediyelik eşyaları sadece çalışma masalarında değil her alanda kullanılabilir. Bunun nedeni çok modern ve klasik görüntüye sahip olmasıdır. Piponun getirdiği denizcilik görüntüsünü ahşaptan yapılma bir dümen ile tamamlayabilirsiniz.

Puroyu Hep Beyaz Atkılı Adamlar Mı İçer?

Puro denince akla gelen mafya dizilerindeki ağır adamların ağızlarından düşürmediği kalın sigaralar gelebilir ancak puroların sigarayla pek alakası olmaz. Öncellikle puroların renkleri çok farklıdır ve çok kalından çok inceye kadar boyutları mevcuttur. İçmesi meşakkatli olan puronun gerektirdiği bazı aksesuarlar elbette ki olacaktır. Bu aksesuarlara örnek vermek gerekirsek puro makası, Puro Çakmağı, puro kutusu gibi birçok aksesuar mevcuttur.

Puro içilen bir alanın havasını sağlamak için gaz lambası en iyi tercihlerden birisi olabilir. Ortama gizemli ve şık bir hava katar. Puro için çizilmiş kaftandır. Gaz lambası sayesinde arkadaşlarınız puro kullanırken daha farklı havalara bürünerek keyif alacaklardır. Geceyi aydınlatan gaz lambası arkadaşınızın gönlünde mutluluklara dönüşecek. Böylelikle doğru hediyeyi seçmiş ve doğru hediyelik eşya doğru sahibine vermiş olacaksınız. Veya hediye ettiğiniz içki matarası ile şöminenin karşısında dertleşeceksiniz. Evet kanyak matarası veya içki matarası rahatlıkla alabilirsiniz. Puronun yanına yakışan bu ürünler son derece kullanışlıdır ve ucuz hediyelik eşya al sitelerinde mevcuttur.

Sigara veya tütün kullanan erkek arkadaşınıza hediyelik olarak Zippo çakmak gibi birçok ürün alabilirsiniz. Ayrıca hediyelik eşya erkekler için çok önemlidir. Tütün veya sigara kullanan sevgiliye hediyelik eşya olarak tütün kesesi, bong veya sigara tabakası hediye edebilirsiniz. Tütün kesesi tütünleri korumaya yönelik bir kesedir. Tütünler sigara sarma makinesi ile rahatça saracak olan arkadaşlarınız size minnettar kalacaklardır. Eğer nargile tütünü kullanacaksınız ki bong ürünü nargilenin minyatür ürünüdür bu çantası kullanabilirsiniz. Bu tür ucuz hediyelik eşyaları internette bulabilirsiniz. İnternetten bong satın al yazarak kolaylıkla bong satın almış olursunuz. Tütün çantası içerisinde bulunan nargile tütününüzle istediğiniz yerde nargile kullanabilirsiniz.

Tütsü Kokuları: Tütsüler antik zamanlardan beri insanları rahatlatmak, ortamdaki kötü enerjiyi atmak için kullanılır ancak başka bir özelliği daha vardır. Son zamanlarda bu özeliğe kokulu mumlar da dahil olsa bile tütsülerin yeri ayrıdır. Kokulu mum çeşitleri son zamanlar da iyice artmış artık dondurma kokulu mumlar bile çıkmıştır. Bu hediyeyi küçük bir kızın odasına yeni bir buhurdanlık ile koyabilirsiniz. Bu küçük kız belki size anneler günü hediyesi için minik bir kar küresi alabilir. Kar küresinin içeresinde birbirine sarılan anne ve kız figürleri olabilir. Bunların dışında çeşitli kupa bardak çeşitleri mevcuttur. Online hediye sitelerinin arama çubuğuna Hediyelik Eşya yazarsanız daha fazlasını da görebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ