Web sitemize hoşgeldiniz.

Keyifli Puro İçimi İçin Neler Yapılmalı?

Sigaradan farklı olarak özen ve bakım isteyen puro, içiminde çok başka bir haz veriyor. Bu ürünü kullanan kişilerin dikkat etmesi gereken bir diğer önemli nokta ise her zaman kaliteli ürünlerle birlikte puronun bakımlarını yerini getirmektedir. Puro aksesuarları işte bu noktada devreye girmektedir. Sigara ve diğer tütün ürünleri kadar basit bir içimi olmayan puro aynı zamanda sonrasında da bakım gerektiriyor. Belirli bir fiyata sahip olmasından dolayı her zaman alınamayan ve sadece yetkili kurumlar ve kişiler tarafından satılabilen bu tütün ürünü ile ilgili olarak Türkiye’de de satış hakkı blunan sayılı markalar yer alıyor. Puroyu aldıktan sonra işlem tamamlanmıyor. Her seferinde en yeni hazzı alabilmek için puronuzu aksesuarlarla birlikte bir anlamda ödüllendirmeniz gerekiyor.

Puro Aksesuarları Nelerdir?

Puro, yukarıda da belirttiğimiz üzere özen ve dikkat gerektiren ve içimi farklı olan ürünlerden biridir. Bu nedenle belirli aksesuarlara gerek duyar. Puro içiminde delicilere ve kesicilere gerek duyulabilir. Deliciler, puronun daha rahat hava almasını ve dumanının daha gür çıkmasını sağlar. Kesiciler ise puronun kuruyan ve bozulan kısımlarının atılmasına ve bunun yanında daha iyi yanmasına katkı sağlar. Diğer bir ürün olan puro kılıfları ise her yerde puronuzu rahatlıkla korumanızı sağlar. Yeni sezonda birbirinden kaliteli aksesuarları satan sitelere baktığımızda da puronun çakmaklarının, küllüklerinin ve nemlendiricilerinin olduğunu görüyoruz.

Puro İçiminde Bunlara Dikkat

Puronun her zaman nemli ve taze kalmasını sağlamak için puro nemlendiricilerinden yararlanmak gerekebilir. Böylece daha lezzetli bir içim elde edebilirsiniz. Puro nemlendiricileri ise çeşitli markalar üzerinden satılıyor. Cohiba sarı puro çakmağı, Lamborghini gibi markalar ile setler halinde purolar alabilirsiniz. Burada yer alan kesici hediye setlerini de uygun fiyatlarla almak daha doğru olacaktır.

Puro Setlerinde Neler Var?

Puro setleri içerisinde birbirinden özel bakım setleri yer alıyor. Çakmak, kesici ve deliciler, nemlendiriciler ile purolarınızı ilk günkü tazeliği ile kullanabiliyorsunuz. Burada yer alan setler, özel olarak sizlere servis ediliyor. Kendi çantasında sunularak direkt olarak alabiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ