Web sitemize hoşgeldiniz.

Kendinizi Zengin ve Asil Hissetmek İçin Puro İçin

Puro içmenin çok ayrı bir kültür olduğunu ve genelde zengin sınıfa has bir tütün içim türü olduğunu söyleyebiliriz.  Genelde puro hep zenginlikle bağdaştırılan bir ürün olduğu için ülkemizde de bu şekilde bir algı kodlanmıştır. Ancak uygun fiyatlara da puro bulabilirsiniz. Ancak bunun sigara gibi içilmeyeceğini bilmeli ve bundan çok daha farklı olduğunu, belirli aksesuarlara da sahip olmanız gerektiğini bilmelisiniz.Küba’da üretilen ve oradan tüm dünyaya yayılan bu ürün tütün severlere çok fazla keyif vermektedir.

Puroyu İçerken Bulunması Gereken Aksesuarlar Nelerdir?

Puro içeceğiniz zaman bunu sadece tek başına tüketemeyeceğinizi bilmeniz gerekir. Puro aynı zamanda yanında aksesuarlar bulunması gereken bir üründür. Bunlar puro kesicileri, puro delicileri,küllükler, puro kılıfları, puro çakmakları ve benzeri aletlerdir. Her bir aksesuar için farklı seçenekler bulabilirsiniz. Keyifli bir içim deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka bu aksesuarları temin etmeniz gerekir.Çünkü puro içmenin de bir adabı olduğunu bilmelisiniz.

Puro Markalarından Nasıl Seçim Yapılır?

Puro aksesuarları ürünlerinden önce sizin için önemli olan  puro seçimiyse bunun geniş bir skalaya sahip olduğunu bilmelisiniz.Çünkü piyasada hem çok fazla puro markası vardır hem de her birinin fiyatı arasında çok fark vardır. Yani sadece bir puroyu binlerce dolara alabileceğiniz gibi 30-40 Dolar’a da ve hatta daha ucuza da alabilirsiniz.Hangisini seveceğinizi anlamak için denemelisiniz. Bütçenizin el verdiği skalada olan puroları deneyebilirsiniz. Ayrıca kalın ve ince olarak da ayrıldığı için daha hafif içimi olsun istiyorsanız ince olan purolara yönelmeniz daha mantıklı olacaktır.

Puro Aksesuarları ve Purolar Nereden Alınabilir?

Puro aksesuarlarını ve puroları genelde açık tütün ve benzeri malzemeler de alabileceğiniz tobacco shoplar satar. Tobacco shopların sayısı her geçen gün arttığı için kolaylıkla size yakın bir mağaza bulabilir ya da internet üzerinden de satış yağan tobacco mağazalarına bakabilirsiniz. Üstelik internet üzerinde satış yapan mağazaların marka anlamında skalası ve ürün çeşitliliği daha fazla olabilir. Bu nedenle özellikle aradığınız bir marka varsa internete bakmanız gerekir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ