Web sitemize hoşgeldiniz.

Kaliteli Puro Delici Nasıl Anlaşılır, Nasıl Seçilir?

Puro yaprak tütünü veya yaprak tütünü parçaları doldurularak yaprak tütününe sarılmış bir çeşit sigardır. Türkiye’de çok fazla puro kültürü olmasa da aksesuarları üretilmiştir. Sevenleri için üretilen puro aksesuarları diğer tütün ürünlerinin aksesuarlına göre biraz daha pahalı. Ancak alınan bir puro aksesuarı uzun süre boyunca kullanılabilecek türde aksesuarlar. Yani puro aksesuarları kullan at şeklinde üretilmiyor. Durum böyle olunca da puro aksesuarlarına verilen diğerlerine göre daha fazla olan meblağlar çok fazla göze batmıyor. Çeşit çeşit üretilen puro aksesuarları, puro içimi için olabilecek her türlü ihtiyacı karşılıyor. Purolarınızı muhafaza etmeniz için puro kılıfı, puronuzu yakmanız için puro çakmağı, puronun külleri için özel üretilmiş paralel ve geniş yataklı puro küllükleri, puronuzu delme için puro delici gibi birçok aksesuar mevcut.

PURO DELİCİ NASIL KULLANILIR?

Puro diğer sigaralara göre her anlamda daha büyük bir çeşit tütün ürünüdür. Daha uzun ve daha kalın oluşu puroyu diğer sigaralardan ayırır. Diğer sigaralardan ayrıldığı özellikleri konusunda da bazı aksesuarlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlar kılıf ya da küllük olabileceği gibi bazen bir puro delici de olabilir. Puro delici puronun içinde tam olarak yayılmamış tütünlerin yayılması amaçlı kullanılır ve puro içimini kolaylaştıran bir puro aksesuarıdır. Puro delici puronun kapak kısmına oval bir delik açar. Böylelikle puronun içimini kolaylaştırır. Aynı zamanda puro delicinin birçok boyutu vardır. Belirleyeceğiniz puro delici boyutu puroyu nasıl içmek istediğinizle alakalıdır.

PURO DELİCİ NASIL DAHA UZUN SÜRE KULLANILANİLİR?

Puro sevenlerin en dikkatli olduğu bir diğer konu da puro deliciler. Çünkü puro deliciler boy boy üretilmiştir. Yani siz puronuzu hangi genişlikte delinmiş olarak seviyorsanız puro delicinizi o boyda satın almalısınız. Aynı zamanda puro delicinizin hangi marka metal ile yapıldığını araştırmalısınız. Küçük bir tüyo olarak Alman marka metalleri ile yapılmış bir puro deliciyi tercih etmenizde fayda var. Çünkü Alman marka metal ile yapılmış bir puro delici diğerlerine göre daha uzun süre keskin kalacaktır ve muhafaza etmesi puro içicileri için daha kolay olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ