Web sitemize hoşgeldiniz.

İstanbul Beyefendisi ile Nasıl Flörtleşilir

13 Haziran 2018

Eski dönemlerdeki gibi tumtraklı cümlelerin kurulduğu, ilişkilerin daha romantik yaşandığı dönemler, daha ağır ilişkiler, erkeklerin her şeyi yaptığı ve kadınların sadece evinde oturup kısmet beklediği günler sosyal medya paylaşımlarına ve teknolojiye dönüşmüş durumda. Türkiye standartlarında İstanbul beyefendisi yalan olsa da, yine de kadınların erkeklerden beklediği ve yapması gerektiğini düşündüğü şeylere şöyle bir göz atalım.

  • İlk adımları mutlaka erkeklerden beklemeliyiz, günümüzde erkekler flörtleşip, kadınlardan yemek teklifi beklemesi pek de hoş görünmüyor açıkçası.
  • Erkeklerin alacağı tepkilerden ve kendilerine olan güvenlerinin zedelenmesinden korkup güzel iltifatlar yapıp bir kenarda beklemesi sadece flörtöz gibi görünmelerine yol açıyor söyleyelim.
  • Burası Türkiye ve yurtdışındaki gibi kadınların her şeyi size teklif etmesini veya öncülük yapmasını beklemeyin, uğraşması bile sizin için yeterli bir gösterge olmalıdır.
  • Kadınlar hamle yaparak başladığında, maalesef diğer konularda da erkekler hep kadınlardan bir şeyler yapmasını bekliyor oluyorlar ve bu tür şeyler kadını kolayca basit gösterebiliyor tabiî ki size olan güvenlerini de zedeleyecektir. Diyelim ki yaptılar, bu sefer bir şey yapmalı mıyım yada beklemeli miyim gibi kararsızlıklara da neden oluyorlar. Kadınlar en azından ruhsal olarak sırtlarını yaslayabilecekleri yapar, eder diyebilecekleri erkekleri tercih ediyorlar.
  • Eninde sonunda kız istemeye gidecek olan erkekler mantığından yola çıkarak karşınızdakini kadının hem zor durumda bırakmamak için hem de geminin kaptanı iki kişi birden olamayacağı için öncülük etmenizi öneririz. Düşünsenize; elinizi tutmaya çalışan bir kadın, hayal bile etmekte zorlanıyorsunuz.

İkili ilişkilerde maalesef ilişkiler erkeğinin elinin kiri, kadınların ise rahatlığı olarak sunuluyor ve kadınlar ikili ilişkilerde ilk zarar görecek taraf oluyorlar. İstanbul beyefendisi olamayabilirsiniz fakat her halukarda erkek olduğunuzu unutmayın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ