Web sitemize hoşgeldiniz.

Hollywood’un Ünlü Çocukları

7 Ağustos 2018

Dünyanın en büyük sinema merkezlerinden bir tanesi olarak kabul edilen Hollywood’un çocuk yıldızları, azımsanacak miktardan çok daha fazladır. Bu çocuklar tüm sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yaparak hayranlarıyla buluşmaya çalışırlar. Hollywood’un ünlü çocukları, hepimizin hayatlarını meraktan takip etmek istediği çocuklardır.

Two and a Half Men dizisinin küçük yıldızı Angus

Sevimli tavırlarıyla herkesin beğenisini ve sevgisini kazanmayı başarmış olan Hollywood’un çocuk yıldızlarından sayılabilecek Angus, daha önce two and a Half Man dizisinde oynamıştır. Buradaki performansı ile herkesi kendine hayran bırakmayı başaran bu çocuk yıldız, bir sonraki sezon için dudak uçuklatacak bir ücret karşılığında anlaşma yaptı. Angus’un ilerleyen dönemlerde çok daha fazla ünlü olacağı ve Hollywood’un en sevilen isimlerinden bir tanesi olabileceği tahmin ediliyor.

Henüz 17 yaşına giren Jones

Hollywood’daki çocuk oyuncular, Türkiye’de oynayan yetişkin oyuncularından çok daha fazla ücret almaktadırlar. Bu nedenle de medyadaki hemen herkesin ilgisini çekmeyi başaran bu çocuklar, yalnızca aldıkları ücretler ile değil aynı zamanda göstermiş oldukları üstün performansla nedeniyle de ilgi odağı olmayı başarıyorlar. Hollywood’da ünlü olmuş bu çocuklar gelecekleri en parlak çocuklar arasında gösteriliyor.

Çocuk yaşta şov yıldızı olan palmer

Amerika’nın Show Dünyası olduğunu herkesten mutlaka duymuşsunuzdur. Özellikle de Durey Jackson gibi şovlar, Amerika’nın ve dünyanın en çok beğenilerek izlenen şovlarıdır. Daha henüz on yedi yaşında olan palmer, show yıldızı olarak ekranlarda boy göstermeye başlayacak.

Modern Family’ nin yıldızı Miley Cyrus ile aynı ücreti alıyor

Dünyanın en beğenilen dizilerinden bir tanesini yaratmayı başarmış olan Modern Family dizisi, henüz 11 yaşında olan minik yıldızını konuşuyor. Hollywood’un ünlü çocukları arasında olan bu çocuk, henüz küçük bir yaşa sahip olmasına rağmen  Miley Cyrus ile aynı ücreti alıyor. Küçük yaşına rağmen bu başarıyı elde etmesi oldukça şaşırtıcı bir boyuttadır.

Hollywood’un; çocuk yıldızlara en fazla imkan tanıyan platformlardan bir tanesi olduğu biliniyor. Bu nedenle Hollywood’da oynayan çocuk yıldızların yalnızca şimdi değil ilerleyen zamanlarda da oldukça fazla olacağı tahmin ediliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ