Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediye Kelimesini Duyduğumuz Zaman Aklımıza Gelen Şeyler

Hediye almak, hediye vermek kelimelerini duyduğumuz zaman nedense aklımıza gelen şeyler; kadınlar, çiçekler, çikolatalar ve kalplerdir. Ancak akıllara nedense erkek ürünleri gelmez. Bu bir toplumun şekillenmesi midir, yoksa erkeklere değil de sadece kadınlara mı hediye alınır? Bu tabi ki doğru değildir. İnsanlar bir erkeğe hediye almaya çalıştıkları zaman akıllarına direk içki matarası veya o tür şeyler gelerek bu işin çok zor olduğunu düşünürler çünkü erkekler için hediyelik eşya sayısının çok az olduğunu zannederler. Ancak araştırdıkça Hediyelik Eşya için çok kolay bir seçimdir. Çeşit fazladır ve alınmalı gereken birçok ürün vardır. Bu ürünlere örnek vermek gerekirsek; sigara tabakası, çakmaktır. Bu hediyelere pipo, bong, içki matarası gibi birçok ürün mevcuttur. Ki pipo kullanan birisine pipo aksesuarları içeren bir set hediye edebilirsiniz. Sizin yapmanız gereken tek şey erkek arkadaşınızın nelerden hoşlandığını mesela kanyak matarası bulmak ve burada yer alan önerileri göz ardı etmemek.

Sigara Aksesuarlarından Hediye Olur mu?

Olur. Çünkü neden olmasın? Sigara aksesuarları sigara kullanan bir erkek için demirbaşlardandır. Güzel, şirin bir kutuya doldurduğunuz bu aksesuarları gören erkek arkadaşınızın büyük şaşkınlığı ve mutluluk sizi dumur edecektir. Çünkü o içinde ikinizin bulunduğu fotoğraflarla ilgili teknoloji tasarım ödevi tarzında bir hediye beklemektedir. Ancak bir anda karşısında gördüğü zippo çakmak, sigara tabakaları çeşitli figürde içki mataraları o kadar mutlu edecek ki fotoğraf kolajlarını yapmadığınız için şükredeceksiniz. Peki ama bu kadar mutlu eden bu sigara aksesuarları nelerdir? Cevapları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Sigara kullanan birisi için çakmalar demirbaşlardandır. Önemi çok büyüktür. Ancak uyduruktan çakmak kullanmak sigaranın zevkini kaçırabilir. Mesela herhangi bir koşulda yanmayabilirler. Ayrıca çirkin görünebilirler. Ancak Zippo çakmakları veya puro çakmakları  belki de filmlerin ve dizilerin vazgeçilmez unsuru olarak kullanıldığı içindir veya gerçekten çok havalı oldukları için sigara veya puro kullanan çoğu insanın vazgeçilmezi konumundadır.  Çok farklı modelleri olan bu çakmaklar çoğu erkeğin barındırmak istediği bir üründür. Normal mağazalarda çok pahalıya bulabileceğiniz bu ürünler online satış sitelerinde çok uygun fiyatlarda bulunabilir. Ayrıca mağazalarda bulabileceğiniz modellerin sayısı oldukça düşüktür.

Online alışveriş sitelerinde Zippo çakmak gibi sigara aksesuarları üzerine isim yazdırabilir fotoğrafınızı bastırabilirsiniz. Puro zippo çakmağın yanına en iyi giden ürünlerden birisidir. Ayrıca puroların özel Puro Çakmağı da mevcuttur. Puro kullanılan bir ortama da gaz lambası çok şık durur ve ortama gizemli bir hava katar. Böylece gaz lambaları sevgiliye hediyelik eşya listesine girebilir.  Birçok rengi ve modeli bulunan bu ürünün doğrusunu seçmek için alacağınız kişinin nelerden hoşlandığını bilmelisiniz. Mat siyah, beyaz, gümüş gibi birçok rengi olan Zippo çakmakların aynı zamanda parlak olan modelleri de mevcuttur. Zippo çakmak sadece erkeklere hitap etmezler. Aynı zamanda sigara kullanan kadınların da vazgeçilmez hediyelik ürünlerden bir tanesi Zippo çakmaklardır.

 

Nargile kullanmayı seven arkadaşlarınıza küçük bir sürpriz bulunmakta. Bu küçük sürpriz nargileye benzeyen bong. Yanınızda kolayca taşınır. Bong her daim işe yarar. Bong satın al işlemini onlinedan yapabilirsiniz. Bu tür web sitelerine girebilmek için  bong hediyelik eşya satın al yazarak enter tuşuna basınız. Böylelikle internet üzerinden ucuz hediyelik eşyaları bulabilirsiniz. Bongun yanına da ek olabilecek hediyelik eşya olan ürün tütün çantası olabilir. Tütün keseleri nargile tütünlerini korumaya yönelik çalışmaktadır. Dahası tütün kullanan birisine sigara sarma makinesi hediye edebilirsiniz.

Tatlı Hediyelik Eşya Ürünleri

Tütsü Kokuları: Tütsülerin hediyelik eşya ile ne ilgisi olabilir diye hemen düşünmeye başlamayın. Sigara içilen ev veya ortam kötü kokuya mahkûm olur. Bu yüzden ortamın kötü koşunu gidermede kullanılan özellikle sigaraların kötü kokularını hapseden en iyi araç tütüşüler veya mum çeşitleridir. Kokulu mumlar olmak üzere birçok çeşitlerini seçerken alacağınız insanın sevdiği tütsü kokuları düşünebilir veya duygu durumunu düşünerek ona göre tercih edebilirsiniz. Buhurdanlık sayesinde aldığınız mumlar daha güzel ve çekici görünebilmektedir. Tütsü yakılan bir eve ahşap hediyelik eşyalar alınabilir. Ortamı daha doğal gösterir ve enerjiyi ortaya çıkarır. Ayrıca ahşap hediyelikler anneler günü hediyesi olarak da kullanılabilir. Ahşaptan yapılma kar küreleri veya ayna çok hoş bir hediyedir. Ki bunların yanında kupa bardak çeşitleri düşünülebilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ