Web sitemize hoşgeldiniz.

Farklı Çeşitlerde Bong Satın Al

Bong satın al sitelerinde karşınıza çıkan bong şişelerini görmüşsünüzdür. Aslında çok basit bir görüntü ve yapıya sahip olan bu bonglar dünya üzerinde kullanımları arttıkça tasarım açısından değişiklikler göstermeye başladı.

İlk defa Hindistan’da üretilen ve kullanılan bong zaman içinde tüm dünyaya yayılmıştır. Özellikle Amerika kıtasında gençler tarafından oldukça sevilerek kullanılan bir üründür. Bunun sonucu olarak bong üretimlerinin büyük çoğunluğu artık Amerika’da yapılmaktadır. Üretimin Amerika’da yapılması ve bongun tüm dünyada kullanılan bir ürün haline gelmesi bong çeşitlerini de artırmıştır.

Hangi Bong Çeşidi Ne İçin Kullanılır?

Bong şişelerinin hepsi aynı amaç için kullanılır. Bong, tütün ve tütün ürünlerini içmenizi sağlar. Fakat o kadar farklı bong çeşitleri var ki hepsinin ayrı bir avantajı var.

Bong çeşitleri;

  • Metal
  • Plastik
  • Cam
  • Akrilik
  • Seramik

Gibi ürünlerden imal edilir. Bunun dışında bir de bongların estetik görünüm açısından çeşitleri vardır. Bu açıdan bong çeşitleri birbirinden farklılık gösterir.

En çok tercih edilen bong çeşitleri ise cam, plastik ve metal bong çeşitleridir. Bu yüzden de bu bong çeşitlerinde daha fazla seçenek bulabilirsiniz.

Çok Satan Bong Çeşitleri

Metal, cam ve plastik bongların en çok satan bong çeşitleri olduğunu söylemiştik. Bu çeşitlerin en çok satan olmasının sebepleri var.

Alıcıları bongların taşınabilir özelliğine çok dikkat ediyor. Bu yüzden de yanlarında deforme olmadan taşıyabilecekleri bir bong arıyorlar. Bu kritere uygun en iyi bong çeşidi metal bongdur. Metal bongların kırılma riski yoktur ve parçalara ayırabilirsiniz. Böylece çantanıza koyarak taşıyabilirsiniz.

Cam bong çeşitleri ise görsel olarak tercih edilen bonglardır. Görselliğin dışında cam bongların en güzel özelliği temizliğinin çok rahat olmasıdır. Bunun dışında ısıya dayanıklı olması da tercih edilme sebebidir.

Plastik bongların tercih edilme sebebi etiket fiyatlarıdır. Bong çeşitleri arasında en ucuz olan bonglardandır. İlk defa deneyecek olanlar ya da sadece bir heves olarak almak isteyenler genelde plastik bong tercih ederler. Fakat kullanım ve sağlık açısından plastik bongları pek tercih etmiyoruz. Çünkü uzun sürede kullanmak için dayanıklı değiller.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ