Web sitemize hoşgeldiniz.

Evdeki Keyfinize Puro Eşlik Etsin

Üretim yeri Küba içerisinde bulunan ve gittikçe ülkemizde de kullanımı yaygınlaşan Puro, severek kullanacağınız ve size keyifli bir içim deneyimi yaşatacak bir üründür. Tütün kullanmayı sevenlerin rahatlıkla tüketebileceği bu ürün özellikle de sigaraya nazaran daha uzun soluklu bir içim deneyimi yaşattığı için sevilmektedir. Genedel zengin kesimin kullandığı düşünülse de bu algı yavaş yavaş gitmektedir ve her bütçeye uygun puroları tekli olarak satın alabilirsiniz.İçi ve dışı tütünle kaplı olan ve sigaradan daha uzun ve kalın olan ürün kendisine has bazı aksesuarlar ve içim tarzı da barındırır. Bu nedenle evinizde keyifle puro içmek istiyorsanız nasıl içileceğini öğrenmeniz gerekir.

Puronun Nasıl İçilmesi Gerekir?

Puronun nasıl içileceğini bilmiyorsanız bununla ilgili videolara da bakabilirsiniz. Ancak gereken aksesuarları almadan doğru bir şekilde puro yakamazsınız. Çünkü ilk olarakuç kısmının delinmesi ve eşit olarak kesilmesi gerekir. Bunun için de giyotin denilen orta kısmı yuvarlar ve iki ucunda bıçaklar olan bir alet kullanmanız gerekir. Bu sayede puronun ucunu eşit delebilirsiniz. Aksi takdirde yaprakların uç kısmını keserseniz bu ağızınızda acı bir tat bırakacak ve hoş olmayacaktır. Puroyu yakarken de ağızınıza almamalı bunu elinizde tutarak yakmalısınız.

Puro Markaları ve Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Birbirinden farklı puro markası olduğu için kendi bütçenize uygun olanını bulmak size kalmıştır. Ayrıca purolar inceliklerine göre de ayrılır. Daha hafif bir puro içmek için inceleri tercih edebilirsiniz. Tanesine binlerce dolar vereceğiniz purolar olduğu gibi tanesine 30 Dolar vereceğiniz purolar da vardır. Tercihi bütçeniz belirleyecektir. Puroların fiyat farkı tütün kalitesinden dolayı değişir.

Puro İçin Hangi Aksesuarlar Alınmalıdır?

Puro aksesuarları almanız için tobacco shoplardan yardım alabilirsiniz. Genel olarak başlıca gerekecek aksesuarlar puro delicisi yani giyotin, puro küllüğü, yakmak için özel puro çakmağı, saklamak için puro kılıfı ve benzeri ürünler almanız gerekir. Bunları tobacco shoplardan temin edebilir ya da internette set halinde satıldığı için kolaylık sağlayarak dilerseniz set halinde de sipariş edebilir ve kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ