Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir Barlar Sokağı Bar İsimleri

1 Ağustos 2018

Eskişehir’e gittiğinizde eğlenebileceğiniz en güzel mekanlardan bir tanesi de eşi benzeri çok az bulunan barlar sokağı olmaktadır. Bu şehrin tüm canlı yapısını gözler önüne seren ve ayrıca doyasıya eğlenebileceğiniz bu mekanlar, Türkiye’nin tamamında ilgi çekiyor. Eskişehir Barlar Sokağı, Espark’ı geçtikten hemen sonra Hallerin karşı tarafında yer alan bölümündeki bir cadde de boylu boyuna dizilmiş çeşitli barlardan oluşan bir özel yapıdır. Buralarda yalnızca barlar değil, aynı zamanda; meyhaneler, türkü barlar ve eğlenceli clublarda bulunmaktadır. Eskişehir Barlar Sokağı bar isimleri bu şehri gezmek isteyen herkesin en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Özellikle de burada bulunan bazı barlar, yoğun ilgi çekmeyi başarıyor.

Eskişehir barlar sokağında bulunan canlı müzik barları

Eskişehir Barlar sokağındaki mekanlardan bazıları canlı müzik ve hoş sohbet edebileceğiniz yerler iken, bazıları da biraz daha hareketli geçen Club tarzı mekanlardır. Nezih ortamlardan bir tanesi diyebileceğimiz ve hoş bir sohbete birlikte canlı müzik dinleyebileceğiniz yerlerden biriside public Tube performance Hall ‘dır. Bu tarz  mekanlardan bir diğeri de Olympos Cafe Pub’dır. Burada dilerseniz belirli günlerde düzenlenen maç gösterilerini de izleyebilirsiniz. Günlük kıyafetlerle katılabileceğiniz bu barlar, Eskişehir’in kalbinde yer alır. Bu tarz mekanlardan önerilebilecek bir diğeri de Drunken Duck’ tır aynı zamanda.

Eskişehir barlar sokağında yer alan popüler meyhaneler

Eskişehir’deki özel mekanlardan bir tanesi olan barlar sokağında en beğenilen meyhanelerden birisi de Arka Bahçe meyhane denilen yerdir. Buraya günlük kıyafetlerle ve grup halinde de gidebilirsiniz. Neğenilen meyhanelerden bir diğeri de, Eskişehir’deki Mayday Meyhanesi’dir. Burası özellikle de mezeleriyle en çok beğenilen yerlerden yalnızca biridir.

Eskişehir barlar sokağında bulunan türkü bar mekanları

Eskişehir barlar sokağı bar isimlerinden birisi de; sizlere en güzel notalarla hazırlanmış türküleri dinlerken, aynı zamanda birbirinden hoş mezelerle alkol tüketebileceğiniz Dilan Türkü Bar, buradaki mekanlardan  yalnızca bir tanesidir. İlgi çekici olan bu tarz mekanlardan birisi de Picolo türkü bardır. Burada da fasıl eşliğinde dilediğiniz kadar alkol tüketebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ